FORTO AMICUS vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (63:56)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Draugiškos rungtynės
2012 gegužės 23 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Forto Amicus" pranoko Kauno Oro Uostas ir Lana Lecta ekipą

2012 gegužės 23 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 3799

2012 gegužės 23 dieną, Laikinosios Sostinės mažojoje taurėje susitiko KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (svečiai) ir FORTO AMICUS (šeimininkai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos laimėjo Forto Amicus – 63:56 (15:14, 14:17, 13:12, 21:13).

Rungtynės prasidėjo šeiminikų ekipa, tačiau čia pat tritaškiu atsakė ir svečiai – 3:3. Atkarpa 7:2 spurtavo Forto Amicus ir rezultatas tapo – 10:5. Iki ketvir2io pabaigos nė vienai komandai nutolti nepavyko ir po pirmo ketvirčio – 15:14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo geresniu svečių žaidimu ir netrukus jie jau persvėrė rezultatą ir pirmavo – 19:22. Dar kelios geresnės svečių minutės ir skirtumas jau šoktelėjo iki penkių tgaškų. Iki ketvirčio pabaigos tas skirtumas aptirpo iki dviejų taškų, tad po dviejų kėlinių rezultatu 29:31 priekyje Oro Uostas.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo taškas į tašką ir nė viena komanda pabėgti nesugebojo. Į kiekvieną vienos komandos ataką kita atsakydavo tuo pačiu ir po trijų kėlinių – 42:43.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Forto Amicus geresne atkarpa ir jie vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 47:46. Atkarpa 6:0 truktelėjo į priekį Forto Amicus ir skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų. Tuomet šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir laimėjo rungtynes rezultatu – 63:56.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė, kad šiandien pritrūko bent trijų krepšininkų, kurie galbūt būtų padėję laimėti kiek lengviau. Taip pat treneris padėkojo už kovą varžovams ir palinkėjo sėkmės kitame etape.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

pauliuzza2012 gegužės 27 d., 16:14 val.

Juk rungtynes bus perzaidziamos del Forto Amicus nuostatu pazeidimo, tai dar niekas nieko neiveike :))

"Forto Amicus" lengvai įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2012 gegužės 28 d., pirmadienis, 20:45 val.)"Kaunas" po atkaklios kovos įveikė "Kauno Orouostą & Lena Lecta" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Forto Amicus" ketvirtame kėlinyje įveikė "Stakliškes" (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 18:31 val.)"Stakliškių" ekipa sutriuškino "Forto amicus" ir žengia į ketvirfinalį (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Stakliškės" sugebėjo išsaugoti pergalę (2012 gegužės 16 d., trečiadienis, 20:29 val.)Taiklūs tritaškiai metimai rungtynių pabaigoje padėjo "Kaunui" iškovoti pergalę (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)