Kauno r. „Tornado“ vs DNC & Sport Fairy (88:85)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 20 d., Antradienis, 19:20 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

„Tornado“ tik po pratęsimo palaužė „DNC ‒ Sports Fairy“

2014 gegužės 21 d., Trečiadienis, 00:01 val., peržiūros: 997

Antradienio vakarą KKL "Laikinosios Sostinės" Didžiojoje taurėje į dvikovą stojo "Tornado" ir "DNC – Sports Fairy". Šeimininkai pakankamai greitai ėmė diktuoti savo sąlygas varžovas ir susikrovė dviženklį pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė atrodytų didelis skirtumas – 17 taškų. Tačiau svečiai parodė charakterį ir užtikrintai laimėję paskutines dešimt minučių išplėšė pratęsimą. Pratęsime ekipos ir toliau kovojo taškas į tašką, tačiau sėkmė šį kartą lydėjo "Tornado" krepšininkus, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu (88:85).

Susitikimas prasidėjo 7-iais iš eilės šeimininkų taškais, tačiau čia pat atkarpa 2:7 atsakė ir svečiai (9:7). Kėliniui įpusėjus jau "DNC – Sports Fairy" žaidėjai turėjo minimalią persvarą (11:12). Vis tik, "Tornado" dar pirmojo kėlinio metu suspėjo pademonstruoti savo potencialą. Laimėję atkarpą net 19:2 šeimininkai įgijo solidžią 16-os taškų persvarą (30:14).

Prasidėjus antrajam kėliniui skirtumas tarp komandų ėmė tirpti (33:22), vėliau (40:24). "DNC – Sports Fairy" sugebėjo sužaisti dar vieną sėkmingą atkarpą 1:8 ir skirtumas sumenko jau tik iki 9-ių taškų (41:32). Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė "Tornado" vyrukai. Jie surengė trumpą spurtą 8:4 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 13-os taškų persvarą (49:36).

Trečiame kėlinukei vaizdas iš esmės nesikeitė. "Tornado" krepšininkai ir toliau kontroliavo padėtį bei turėjo saugų pranašumą savo pusėje (65:48). Kėliniui baigiantis abi komandos sugebėjo surinkti po tris taškus ir skirtumas tarp ekipų prieš lemiamą kėlinuką buvo 17 taškų (68:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "DNC – Sports Fairy" atkarpa 0:7 ir skirtumas sumenko iki 10-ies taškų (68:58). Nors "Tornado" realizavo dvi baudas, tačiau svečiai atsakė dar viena sėkminga atkarpa 2:12 ir skirtumas tarp komandų tapo tik du taškai (72:70). Neilgai trukus jau svečiai buvo priekyje (74:75). Aikštėje užvirė tikras nervų karas. "Tornado" išlygino rezultatą (75:75), tačiau "DNC – Sports Fairy" dar kartą išsiveržė į priekį (75:77). Vis tik, šeimininkai sugebėjo suregzti paskutinę tikslią ataką ir komandoms teko žaisti pratęsimą (77:77).

Pratęsime pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai (81:78), tačiau persvara džiaugėsi neilgai. Svečiai pelnė 6-is taškus be atsako ir įgijo dviejų taškų persvarą (81:83). Tačiau susitikimo pabaigą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 7:2 bei išplėšė pergalę rezultatu (88:85).

Po susitikimo "Tornado" komandos treneris Šarūnas Zablockis kalbėjo: "Šiandien į komandos sudėtį buvau įtraukęs daugiau jaunų žaidėjų, kurie pamatę, jog pranašumas 17 taškų ir pergalė jau pasiekta. Vis tik, tokia persvara buvo tik po trijų kėlinių ir vyrai užmiršo, jog reikia žaisti ir ketvirtą kėlinį. Ačiū Dievui, kad pavyko laimėti. Galbūt tai bus geras "spyris į užpakalį" prieš sunkesnius varžovus. Šiandieninė komanda taip pat gera, savo sudėtyje turi keletą žaidėjų iš RKL. Mes manau žaidėme geriau, bet nuvertinome varžovus – patys kalti, vos neprisižaidėme".

„Tornado“: Vilius Sajekas – 15 tšk., Mantas Lauraitis – 14 tšk., Vladislovas Razumnovas – 12 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.)

DNC & Sport Fairy: Giedrius Būda – 28 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Pileckas – 15 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno Autobusai“ tvirtu spyriu pravėrė finalo duris (2014 birželio 11 d., trečiadienis, 23:43 val.)Kauno rajono „Tornado“ laimėjo dar vieną įtemptą trilerį (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 00:58 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno raj. „Tornado“ įveikė BC „Sporto fėjos“ penketuką ir pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 17 d., antradienis, 20:04 val.)Prastai startavusi „Sporto manija“ atsigavo ir iškovojo pergalę (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:34 val.)„Sporto Manija“ pogrupio varžybas baigė be klūptelėjimų (2014 birželio 03 d., antradienis, 23:46 val.)