Kauno SRC vs Panemunė (78:95)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 17 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Panemunė“ užtikrintai įveikė „Kauno SRC“ ekipą

2016 gegužės 17 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 1036

Antradienį Kauno mechanikos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno SRC“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Panemunė“. „Panemunės“ ekipai, tai buvo pirmosios taurės rungtynės, o „Kauno SRC“ iki tol laimėjo vienas rungtynes iš dviejų galimų.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau abi komandos palaikė aukštą tempą puolime. D.Gvezdauskas smeigė du tritaškius metimus ir „Kauno SRC“ įgijo pranašumą ( 14:8), Vis dėlto, „Panemunė“ susitvarkė su gynyba, kur leido ataka po atakos mažinti skirtumą, kol galiausiai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 16:19). Kėlinuko pabaigoje abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir svečiai išsaugojo dviejų taškų pranašumą – 20:22.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo grėsmingai ir padidino atotrūkį iki 7 taškų ( 22:29), bet pradėjo strigti gynyboje, kur varžovus baudos aikštelėje sugebėjo stabdyti tik asmeninėmis pražangomis. „Kauno SRC“ realizavo baudos metimus ir skirtumą sumažino iki 2 taškų ( 31:33). Antroje ketvirčio pusėje E.Kulboka pademonstravo , kad jo yra šiandien diena ir smeigė tritaškius metimus vieną po kito ( 43:42). Likus žaisti apie minutę laiko „Panemunė“ surengė spurtą 8:0 , kur atstatė turėtą pranašumą – 45:50.

Po ilgosios pertraukos „Kauno SRC“ pradėjo lipti ant kulnų varžovams, tačiau „Panemunė“ išlaikė negausų pranašumą ( 55:65). M.Lisajevičius toliau žaidė nesustabdomai, kur rinko taškus vienas po kito ir dalino kamuolius komandoms draugams. Svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo 16 taškų pranašumą. Aikštelės šeimininkai buvo priversti paprašyti minutės pertraukėlės, kad sustyguoti savo žaidimą. „Panemunės“ tai neišmušė iš vėžių ir išlaikė dviženklį pranašumą iki ketvirčio pabaigos – 65:76.

Paskutiniame ketvirtyje „Panemunė“ toliau demonstravo solidų žaidimą ir net neleido pagalvoti apie pergalę varžovams ( 71:85). :Kauno SRC“ nesugebėjo pavyti varžovų ir „Panemunė“ iškovojo pirmąją pergalę Didžiojoje taurėje, rezultatu – 78:95.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno SRC“ ekipos treneris, A.Žadeikis, teigė:“Gaila, kad mūsų pagrindinis „centras“ pasitempė nugarą ir negalėjo atvykti į rungtynės. D.Gvezdauskas nesužaidė pagal savo galimybes. Taip pat ir Rokas Grinius.“

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 20 tšk., Žygimantas Krupskis – 17 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Semaška – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

Panemunė: Matas Lisajevičius – 19 tšk., Paulius Danisevičius – 15 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Žalgevičius – 15 tšk., Šarūnas Vingelis – 15 tšk., Deividas Plerpa – 11 tšk.

„Panemunė“ išliejo daug prakaito kovoje su BC „Rezervu“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 19:02 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:37 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs BC „Rezervas“ parklupdė „Kauno SRC“ (2016 gegužės 10 d., antradienis, 21:43 val.)Daug prakaito išliejusi „Panemunė“ paliko BC „Rezervą“ už apdovanojimų pakylos (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:29 val.)Visas rungtynes užnugaryje „Sporto Maniją“ laikę „Kauno SRC“ krepšininkai reabilitavosi po pirmojo prisvilusio blyno (2016 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Panemunės“ ekipą (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 22:15 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)