Piteris Penas vs Sporto manija (67:125)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Piteris Penas“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą

2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 468

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „Piteris Penas“ ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“.

Rungtynes prasidėjo „Sporto manijos“ greitomis atakomis ir šeimininkai greitai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 3:13). Per likusį laiką „Piteris Penas“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir komandas skyrė 23 taškai ( 10:33). Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Sporto manija“ toliau demonstravo fantastišką puolimą, kur per dvyliką sužaidų minučių pelnė 40 taškų. Vis dėlto, šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir surengė spurtą 9:0, bet to buvo maža ir „Sporto manija“ greitai atstatė turėtą pranašumą – 26:53.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Sporto manija“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės. M.Zigmantavičius pasižymėjo įspūdingu dėjimu per žmogų ir komandas skyrė nepadorus pranašumus ( 49:88). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Nors ekipas skyrė milžiniškas pranašumas, tačiau komandos kovojo dėl kiekvieno centimetro aikštelėje. „Sporto manija“ iškovojo triuškinančią pergalė, rezultatu – 67:125 (10:33, 16:20, 23:35, 18:37)

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Sporto manija“ be didesnio vargo įveikė „Kauno TPMC“ ir laimėjo didžiąją taurę (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Sporto manija“ netikėtai lengvai įveikė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ krepšininkus (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:52 val.)