Sporto manija – Imlitex vs Restauratoriai (69:52)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 23 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“

2014 gegužės 23 d., Penktadienis, 23:53 val., peržiūros: 918

Penktadienį, gegužės 23 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Sporto manijos – Imlitex" ir svečių "Restauratorių" ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje žymiai geriau žaidę aikštės šeimininkai atitrūko nuo varžovų, ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė vienuolika taškų. Trečiasis kėlinukas "Sporto manijai – Imlitex" buvo dar sėkmingesnis, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 25-ių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje kiek geriau pasirodė svečiai, tačiau tai jau nieko nelėmė. 69:52 (16:9, 18:14, 21:7, 14:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių minimalią persvarą turėjo aikštės šeimininkai, tačiau netrukus sekė "Sporto manijos - Imlitex" spurtas 8:2, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septynių taškų. Kiek vėliau "Restauratoriams" buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki trijų taškų, bet sėkmingai kėlinuką užbaigę šeimininkai susigrąžino septynių taškų pranašumą. 16:9.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos viena po kitos rengė rezultatyvius išpuolius, po kurių skirtumas tarp komandų buvo šeši taškai, tačiau įpusėjus kėlinukui "Sporto manija - Imlitex" ekipos žaidėjai surengė spurtą 8:0, kurio dėka jiems pavyko atitolti nuo varžovų keturiolikos taškų skirtumu. Pačioje ketvirčio pabaigoje svečiai dar smeigė tolimą metimą ir šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą. 34:23.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai galutinai išsprendė visus reikalus ir po kelių sėkmingų abiejų komandų atakų pelnė dar devynis taškus iš eilės, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Į tai "Restauratoriai" atsakė vos keliais taškais, po kurių sekė dar du tolimi "Sporto manijos - Imlitex" ekipos metimai iš eilės, kurių dėka jų persvara šoktelėjo iki 25-ių taškų. 55:30.

Paskutinėje rungtynių dalyje didelių stebuklų neįvyko ir beveik iki pat ketvirtojo kėlinuko vidurio abi komandos viena po kitos sėkmingai rinko taškus, tačiau vėliau, puikų kovingumą pademonstravę "Restauratoriai" sugebėjo surengti spurtą 0:14 ir sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų, bet tai buvo viskas, nes artėjant rungtynių laikui į pabaigą aikštės šeimininkai dar sugebėjo surinkti keletą taškų iš eilės ir taip įtvirtinti savo pergalę rezultatu 69:52.

Sporto manija – Imlitex: Tautvydas Ilčiukas – 16 tšk., Deividas Rinkūnas – 14 tšk., Ruslanas Babilevas – 12 tšk.

Restauratoriai: Juris Goštautas – 14 tšk. (16 atk. kam.), Julius Rajackas – 14 tšk., Karolis Čepanonis – 11 tšk., Vygintas Kalesnikas – 11 tšk.

Po pralaimėjimo Julius Rajackas trumpai sakė: "Nevisi žaidėjai buvo susirinkę, buvome pavargę. Gražiai užbaigėme sezoną, kovojome iki galo. Jie stipresni".

„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 gegužės 11 d., sekmadienis, 16:21 val.)