Fazer – Gardėsis vs Kauno oro uostas (70:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 20 d., Antradienis, 19:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

„Kauno Oro Uostas“ palaužė „Fazer ‒ Gardėsį“

2014 gegužės 20 d., Antradienis, 23:47 val., peržiūros: 1057

Antradienio vakarą Veršvų vid. mokyklos sporto salėje susitiko "Laikinosios sostinės 2014" pirmenybių mažosios taurės C pogrupio ekipos: "Fazer – Gardėsis" (šeimininkai) ir "Kauno Oro Uostas". Pirmosiosmis minutėmis kova vyko taškas į tašką, tačiau vėliau svečiai išsiveržė į preikį ir sugebėjo išlaikyti iniciatyvą iki rungtynių pabaigos, iškovodami pergalę rezultatu 70:74.

Susitikimo pradžia kiek sėkmingiau klostėsi "Oro Uosto" atstovams, svečiai išsiveržė į priekį 2:5, tačiau "Fazer – Gardėsis" netruko pasivyti. Pirmoje kėlinio pusėje žaidimas vystėsi apy;ygiai, tačiau paskutinėmis minutėmis fortūna šypsojosi svečiams – po spurto 4:14 "Oro Uostas" pirmavo 15:25.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai dar labiau padidino atotrūkį (19:32). Antroje kėlinuko pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai ir spurtu 12:2 sumažino atsilikimą iki trijų taškų (31:34), o paskutinę kėlinuko sekundę paleistas D. Genevičiaus tritaškis išlygino rezultatą – 37:37.

Po ilgosios pertraukos "Oro Uosto" krepšininkai grįžo nusiteikę kovingiau ir pradėjo trečiąjį kėlinį serija 2:13, po kurios išsiveržė į priekį 39:50. Likusį laiką "Fazer – Gardėsis" pamažu vijosi varžovus ir iki ketvirčio pabaigos sumažino skirtumą iki penkių taškų – 51:56.

Ketvirtajame kėlinyje komandos nepademonstravo jokių netikėtumų, "Oro Uosto" krepšininkai sėkmingai laikė sukauptą persvarą ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 70:74.

Fazer – Gardėsis: Vilius Jacikas – 18 tšk., Audrius Labanauskas – 14 tšk., Ignas Sturonas – 10 tšk.

Kauno oro uostas : Povilas Valaitis – 23 tšk., Jonas Pacevičius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)Chaotiškose rungtynėse stipresni buvo „Fazer – Gardėsis“ krepšininkai (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:34 val.)„Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)