Transalmis – icig.lt vs DNC (72:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 23 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus

2014 gegužės 24 d., Šeštadienis, 00:36 val., peržiūros: 995

Gegužės 23 dieną, 20:30 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 komandos „Transalmis – icig.lt“ (šeimininkai) ir "DNC" (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau sekėsi "DNC" krepšininkams, kurie greitai pasiekė dviženklį pranašumą, tačiau vėliau intriga sugrįžo, o pagaliau savo žadimą atradę šeimininkai netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Lygus žaidimas išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos,o lemiamu metu geriau pasirodė svečiai, kurie spurtavo, bei užtvirtino savo pergalę, laimėdami rezultatu 72:78.

Rungtynių pradžioje geriau atrodė "DNC" krepšininkai, kurie puikiai atakavo iš dvitaškio zonos, bei greitai nutolo. Tiesa, dar geresniam jų pasirodymui trugdė didelis klaidų skaičius, bet net ir tuo nesugebėjo pasinaudoti varžovai. Tragiška rungtynių pradžia „Transalmis – icig.lt“ krepšininkams neleido jaustis tvirtai, o jų deficitas jau pirmojo kėlinuko metu pasiek dešimt taškų ribą. Po "šalto dušo" pirmąjame kėlinuke jie sugebėjo atsitiesti ir antrojo ketvirčio metu ėmė vytis savo varžovus. „Transalmis – icig.lt“ komandai pagaliau atsirišo krepšys, o pagerėjusi gynyba bei kova po krepšiais leido sugrįžti intrigai. Skirtumas netrukus tapo lygus, o pukiai sužaistos paskutinės antrojo kėlinuko minutės leido šeimininkams pagaliau pasiekti nedidelį pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 36:33.

Antroji rungtynių dalis vyko labai lygiai, žaidimas buvo kietas, ties pražangos riba. Nors komandos dažnai klausiamai žiūrėdavo į rungtynių teisėjus, bet vėliau susikoncentravo vien tik į žaidimą ir likusį laiką buvo galima stebėti išties, gražią ir lygią kovą. Rungtynės artėjo į pabaigą, bet nei vienai ekipai nepavyko kontroliuoti rungtynių eigos. Vistik, nugalėtojas gali būti tik vienas ir lemiamomis minutėmis "DNC" krepšininkai pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę. Puikiai sužaistos paskutinės atakos leido svečiams nutolti, o pasiektas pranašumas buvo pakankamai saugus. „Transalmis – icig.lt“ kiek sušvelnino rezultatą, bet pralaimėjimo neišvėngė. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:78.

Nugalėtojų komandos treneris D.Budginas po rungtynių kalbėjo trumpai: "teisėjai leido vyrišką kovą, tad nebuvo lengva, vistik rungtynių pabaigoje prisitaikėme ir laimėjome".

Transalmis – icig.lt: Artiomas Marchockis – 20 tšk., Aurimas Kiveris – 17 tšk., Mantas Karauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 10 tšk. (11 atk. kam.)

DNC: Modestas Latkauskas – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 12 tšk., Tomas Každailis – 12 tšk., Aurimas Girskis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 12 tšk., Karolis Meiliūnas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)„Omega“ antrojoje dalyje palaužė „DNC“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:28 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)