Restauratoriai vs Kauno Rami (81:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 11 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę

2014 gegužės 11 d., Sekmadienis, 16:21 val., peržiūros: 818

Sekmadienį, gegužės 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Restauratorių" ir svečių "Kauno Rami" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau žaidė svečiai, tačiau ilgai tas netruko, nes iniciatyvą perėmę šeimininkai vėliau tik didino savo pranašumą ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos, taip iškovodami pergalę rezultatu 81:55 (15:12, 28:13, 17:16, 21:14).

Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė svečių krepšininkai, tačiau taiklus tolimas metimas leido aikštės šeimininkams persverti rezultatą savo naudai. Vis tik "Kauno Rami" dar sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti penkių taškų pranašumą, bet netrukus "Restauratoriai" surengė spurtą 7:0 ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, o per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos dar sugebėjo įgyti trijų taškų pranašumą. 15:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai sumažino savo deficitą iki minimumo, tačiau iškart po to sekė aikštės šeimininkų sausa atkarpa 8:0, kurios dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Į tai "Kauno Rami" atsakė keliais rezultatyviais išpuoliais iš eilės ir sušvelnino atsilikimą, bet vietoje nestovėję "Restauratoriai" surengė įspūdingą spurtą 18:2, kurio dėka jų persvara išaugo iki devyniolikos taškų. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliomis atakomis, po kurių skirtumas žymiai nepakito. 43:25.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos puolimas kiek pagerėjo ir jau nuo pat trečio kėlinuko pradžios jie ėmė mažinti savo atsilikimą, tačiau trumpos bei rezultatyvios aikštės šeimininkų atkarpos trukdė "Kauno Rami" grėsmingiau priartėti. Einant kėlinuko laikui į pabaigą svečių ekipos krepšininkai spurtavo 0:6 ir dar labiau sumažino deficitą, bet pačioje pabaigoje aikštės šeimininkai smeigė tolimą metimą ir vėl nutolo. 60:41.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tapusi tik formalumu. Nors paskutinio kėlinuko pradžioje ir vėl geriau žaidė "Kauno Rami", kuriai pavyko sumažinti skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų, tačiau laiku susigriebę aikštės šeimininkai surengė spurtą net 15:0 ir taip vėl atitrūko. Per likusį laiką stebuklų neįvyko ir gana nesunkia pergale galėjo džiaugtis "Restauratoriai" 81:55.

"Restauratoriai": Jonas Snudaitis – 36 tšk. (5 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 17 tšk. (6 perimt. kam.), Juris Goštautas – 12 tšk.

"Kauno Rami": Šarūnas Petraitis – 16 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Aleksandras Sankauskas – 9 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjas Povilas Milkius sakė: "Pagrindinės priežastys buvo tiesiog susikaupimas ir po pirmųjų pralaimėtų rungtynių norėjosi pergalės, negalėjome antrą kartą pralaimėti. Taip pat mūsų lyderiai šiandien iššovė ir tie žmonės, kurie ne visą laiką gerai žaidė, šiandien sužaidė gerai".

„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“ (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)