Šernai & Žaidimų bazė vs Sporto manija – Imlitex (65:59)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 birželio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“

2014 birželio 04 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1363

Birželio 4 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Šernai & Žaidimų bazė“ (šeimininkai) ir „Sporto manija – Imlitex“ (svečiai). Rungtynių pirmajame ketvirtyje ekipos rungtyniavo didele sparta, o tokiame žaidime vyko pakankamai lygi kova, kuri po pirmų 10 minučių skelbė 2 taškų „Šernai & Žaidimų bazė“ persvara 19:17. Antrajame ketvirtyje taip pat netrūko aukšto tempo žaidime, tačiau jau šiame ketvirtyje ir vieniems, ir kitiems vangiai sekėsi "atrišti" varžovų krepšį. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatu 30:24 pirmauja „Šernai & Žaidimų bazė“. Trečiojo ir didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį „Šernai & Žaidimų bazė“ laiko pakankamai saugų pranašumą, kuris siekia apie 8 taškus, bet likus mažiau nei minutei „Sporto manija – Imlitex“ priartėja iki 3 taškų ir turi galimybę šią persvarą panaikinti. Tačiau mestas tritaškis skrieja pro šalį, o „Sporto manija – Imlitex“ varžovai sėkmingai realizuoja baudos metimus švenčia pergale rezultatu 65:59 (19:17, 11:7, 19:18, 16:17).

Pirmajame ketvirtyje abi ekipos panašiu tempu rinko taškus ir po pirmųjų 5 žaidimo minučių minimaliu skirtumu priekyje buvo „Sporto manija – Imlitex“ 8-9. Vėliau, antroje kėlinuko dalyje niekam didesnės persvaros susikrauti nepavyko, o didžiausias skirtumas tarp ekipų siekė tik 4 taškus. Kėliniui priartėjus prie pabaigos rezultatas buvo lygus 17:17, o po pirmojo kėlinio „Šernai & Žaidimų bazė“ turėjo dviejų taškų pranašumą 19-17.

Antrajame ketvirtyje ekipos rezultatyvumu pasigirti negalėjo, bet visgi pradžioje taškus rinko tik „Šernai & Žaidimų bazė“ ekipos žaidėjai, kurie laimėję žaidimo atkarpą rezultatu 7-0 pirmą kartą susitikime įgyjo 9 taško atotrūkį 26:17. Vėliau „Sporto manija – Imlitex“ ekipai pavyko šiek tiek reabilituotis – pataikyti keletas svarbių metimų bei pristabdytas priešininkų puolimas leido truputį sušvelninti atsilikimą. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatui esant 30:24.

Trečiajame ketvirtyje įvykiai aikštelėje vyko permainingai – pirmoje kėlinio pusėje „Šernai & Žaidimų bazė“ vis didino savo pranašumą, o daugiausia taškais prisidėjo L.Kalėda, po kurio taiklių metimų ekipas skyrė jau net 14 taškų žymė 42-28. Bet nuo to momento „Šernai & Žaidimų bazė“ ekipos puolimas tarsi sustojo, o „Sporto manija – Imlitex“ tuo metu atsakydama spurtu 0-12 prisivijo varžovus iki 2 taškų. Bet vėlgi kėlinio pabaigoje „Sporto manija – Imlitex“ vėl pristigo sėkmės ir neapgynę savo krepšio vėl atsiliko. Po trečio kėlinio 49-42.

Ketvirtajame kėlinyje beveik viso laiko metu „Šernai & Žaidimų bazė“ išlaikė varžovus užnugaryje ir neleido nei kiek jiems prisiartinti. Visgi šitaip ramiai, be intrigos rungtynės nesibaigė. Nors iki rungtynių pabaigos likus apie pora minučių „Sporto manija – Imlitex“ ekipos deficitas siekė 10 taškų, visgi pastarieji kovojo pavyzdingai ir po A.Gavelis ir M.Kudirka pelnytų taškų skirtumas besibaigiant mačui siekė tik 3 taškus 61-58. O kėlinio pačioje pabaigoje „Sporto manija – Imlitex“ dar turėjo progą net išlyginti rezultatą, tačiau pataikyti nepasisekė ir „Šernai & Žaidimų bazė“ ekipai pavyko išsaugoti pergalę bei prasibrauti į „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 65:59.

Po rungtynių pasiteiravus A. Lapinsko „Šernai & Žaidimų bazė“ , ar tikėjosi dar prieš šią taurę patekti į finalą teigė, jog apie tai net negalvojo, tiesiog stengiasi kovoti kiekvienose rungtynėse ir kaip bus taip. Taip pat dar apie rungtynes pridūrė, jog buvo atkaklios, idomios rungtynės prieš stiprius varžovus.

Šernai & Žaidimų bazė: Laurynas Kalėda – 19 tšk. (10 atk. kam.), Justas Furmanavičius – 17 tšk., Paulius Atkočiūnas – 12 tšk.

Sporto manija – Imlitex: Deividas Rinkūnas – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 14 tšk., Aurimas Gavelis – 11 tšk.

„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)