Sporto manija – Vaigora vs Baubilas & Granex (78:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 23 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos

2014 gegužės 23 d., Penktadienis, 23:42 val., peržiūros: 1127

Penktadienį, gegužės 23 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos "Sporto manijos – Vaigoros" ir svečių "Baubilo & Granex" ekipų. Pirmame kėlinuke puikiai žaidę svečiai įgijo dvidešimties taškų persvarą, tačiau visus kitus ketvirčius laimėjo aikštės šeimininkai, bet tai jiems vistiek nepadėjo pasivyti varžovų, nes susikrauto pranašumo pakako pergalei išsaugoti. 78:89 (10:30, 23:22, 24:23, 21:14).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart spurtavo 1:9 ir šiek tiek atitrūko. Į tai aikštės šeimininkai sugebėjo atsakyti vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar viena sausa "Baubilo & Granex" atkarpa 0:15, kurios dėka skirtumas tarp komandų staigiai šoktelėjo iki dvidešimties taškų. Vėliau abi komandos panašiai keitėsi atakomis, todėl skirtumas tarp jų išliko tie patys dvidešimt taškų. 10:30.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos dar žaidė taškas į tašką, tačiau skirtumas tarp jų vis nemažėjo, bet įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai sugebėjo pelnyti kelis taškus iš eilės ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Ilgai džiaugtis neteko, nes netrukus sekė du tolimi "Baubilo & Granex" metimai iš eilės, kurie vėl atstatė buvusią persvarą. Vis tik "Sporto manija - Vaigora" nenusileido ir šiek tiek atsitiesę sugebėjo minimaliu skirtumu laimėti šį kėlinuką. 33:52.

Po ilgosios pertraukos dar penkis taškus iš eilės pelnė aikštės šeimininkai ir sumažino savo deficitą iki keturiolikos taškų. Ilgai netrukus svečių krepšininkai taip pat sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir vėl atitrūko devyniolikos taškų skirtumu. Toliau, iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos apylygiai žaidusios ekipos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau ir vėl nežymiai geriau sužaidę aikštės šeimininkai minimaliu skirtumu laimėjo šį kėlinį. 57:75.

Paskutinėje rungtynių dalyje dar rezultatyviau rungtyniauti pradėję aikštės šeimininkai šiek tiek grėsmingiau prisivijo varžovus. Jau pačioje kėlinuko pradžioje spurtavo ir iki ketvirčio vidurio sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų, o dar vėliau, po kelių sėkmingai susiklosčiusių epizodų ir iki aštuonių taškų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę svečiai arčiau varžovų neprisileido ir iškovojo pergalę rezultatu 78:89.

Sporto manija – Vaigora: Žygimantas Žitkus – 22 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Giržadas – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Ernestas Kaminskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 10 tšk.

Baubilas & Granex: Kęstutis Dimitrijevas – 30 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Rokas Kabašinskas – 26 tšk., Darius Mikalauskas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Dmitrij Kvitka – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)Chaotiškose rungtynėse stipresni buvo „Fazer – Gardėsis“ krepšininkai (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:34 val.)