Ryterna vs Kauno Rami (83:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“

2014 gegužės 21 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 1016

Gegužės 21 dieną įvyko Laikinosios sostinės taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Ryternos" žaidėjai ir jų oponentai "Kauno Rami". Nuo pat rungtynių pradžios dominavę visuose statistiniuose rodikliuose šeimininkai greitai įgijo persvarą ir ją didino iki rungtynių pabaigos. (20:14) Antrasis kėlinys baigėsi identišku rezultatu ir šeimininkai jau pirmavo dviženkliu skirtumu. (40:28) Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė spurtais, tačiau "Kauno rami" deficitas tik išaugo. (61:48). Per paskutines 10 minučių beliko atlikti tik formalumus, tendencija išliko tokia pati, kaip per pirmus du, taip ir ketvirtajame "Ryterna" pranašumą padidino dar šešiais taškais. Galutinis rungtynių rezultatas 83:64.

Jau prieš rungtynes matėsi kad kova nebus lygi, kadangi "Ryterna" susirinko pilnos sudėties, o jų oponentai buvo tik šešiese. Dominavę po krepšiu ir dvigubai laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai jau nuo pirmos atakos įgijo persvarą, kurios nebepaleido visų rungtynių metu. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo 11:4, tačiau "Kauno rami" sužaidė atkarpą 0:6 ir sušvelnino deficitą iki minimumo. Per likusį laiką "Ryterna" padidino pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 20:14.

Antrajame kėlinyje prie savo ginklų pridėję tritaškius metimus "Ryterna" ir toliau nesustodama tolo nuo varžovų. (34:23). Antrojoje kėlinio dalyje svečiams pavyko stabilizuoti padėtį ir galutinis kėlinio rezultatas tapo identiškas pirmajam. Po 20 minučių žaidimo "Ryterna" pirmavo rezultatu 40:28.

Trečiajį kėlinį pirmaujanti komanda pradėjo spurtu 9:0 ir skirtumas išaugo iki 21 taško. G.Džiaugio dėka "Kauno rami" atsakė panašiu spurtu ir sumažino atsilikimą iki 14 taškų. Vienu momentu skirtumas sumažėjo iki vienaženklio skaičiaus, tačiau geriau sužaista kėlinio pabaiga leido šeimininkams džiaugtis saugia persvara. (61:48)

Ketvirtajame kėlinyje niekas kardinaliai nesikeitė, o kuomet skirtumas pasiekė 20 taškų intringa visiškai išblėso. Nors rezultatas jau buvo aiškus, kietos kovos netrūko, paskutinius taškus komandos rinko nuo baudų metimų linijos. Galutinis rungtynių rezultatas 83:64.

Po rungtynių "Ryterna" treneris sakė: Varžovai nebuvo iš stipresnių, todėl laimėjome gana lengvai nors gynyba tikrai buvo prasta. Kol kas tikimės patekti į kitą etapą, o kad tai padaryti reikia būtinai laimėti kitas rungtynes.

"Kauno rami" rungtynes komentavo taip: Susirinkome tik šešiese, nusileidome varžovams tiek po krepšiu tiek kitais aspektais, jei šiandien buvo tikrai stipresni. Pas mus trūko vieno iš lyderių, tikimės vėliau pasirodyti geriau.

Ryterna: Aurimas Miliūnas – 23 tšk., Darius Karosas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Marcinkevičius – 9 tšk.

Kauno Rami: Giedrius Džiaugys – 22 tšk., Gytis Mikėnas – 14 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Matusevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“ (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 gegužės 11 d., sekmadienis, 16:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)