Šernai & Žaidimų bazė vs Kaunas (85:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 birželio 02 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“

2014 birželio 03 d., Antradienis, 07:49 val., peržiūros: 1287

2014 birželio 02 dieną, Kauno Kolegijos mažojoje salėje „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , atkrintamosiose rungtynėse, Ketvirtfinalyje susitiko „Šernai & Žaidimų Bazė“ (šeimininkai) ir "Kaunas" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo – 16:20. Antrą kėlinį jau net keturiolikos taškų skirtumu laimėjo „Šernai & Žaidimų Bazė“ ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje – 45:35. Trečias kėlinys jau "sudėjo visus taškus ant i" – 67:51. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas – 85:70.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką – 4:7. Atkarpą 4:1 laimėjo svečiai ir jie jau priekyje – 5:11. Šešis taškus surinko „Šernai & Žaidimų Bazė“, o dviem atsakė "Kaunas" ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų – 11:13. Iki ketvirčio pabaigos "Kaunas" skirtumą padidino dar dviem taškais – 16:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo galingu šeimininkų spurtu 17:5 ir skirtumas greit tapo 8 taškai – 33:25. Penkis taškus pelnė svečiai ir skirtumas ištirpo iki trijų – 33:30. Penkis taškus taip pat surinko ir „Šernai & Žaidimų Bazė“ ir skirtumas vėl aštuoni taškai – 38:30. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo dar dviem taškais ir po dviejų kėlinių – 45:35.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką ir tik jo pabaigoje spurtavo šeimininkai kurie susikrovė 16 taškų pranašumą - 67:51.

Trimis taškais ketvirtą kėlinį pradėjo Mantas Lenkus, o tuomet po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas trylika taškų – 69:56. Atkarpą 8:3 laimėjo šeimininkai ir skirtumas išaugo iki aštuoniolikos – 77:59. "Kaunas" spurtavo 11:2 ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų – 79:70. Kėlinys baigėsi šešiais „Šernai & Žaidimų Bazė“ komandos taškais ir po keturių kėlinių - 85:70.

Šernai & Žaidimų bazė: Klaidas Jankaitis – 29 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Justas Furmanavičius – 25 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 11 tšk.

Kaunas: Gediminas Šuklevičius – 16 tšk., Mantas Lenkus – 14 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Eimantas Voveraitis – 12 tšk.

„Šernai & Žaidimų bazė“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 16:06 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Kauno“ ekipa nesunkiai įveikė „Vilkijos Ecowood- Extradent“ komandą. (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą. (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:52 val.)