Sporto manija – Imlitex vs A. Sabonio KC – Vytautas (95:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 30 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“

2014 gegužės 30 d., Penktadienis, 22:41 val., peržiūros: 1412

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , Atkrintamųjų rungtynių ketvirtfinalyje susitiko „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija ‒ Imlitex“ (svečiai). Neregėto grožio ir rezultatyvumo rungtynėse pranašumą varžybų pabaigoje sugebėjo įrodyti „Sporto Manija ‒ Imlitex“ rezultatu – 90:95.

Rungtynės prasidėjo keturiais svečių taškais, kai į tai lygiai taip pat atsakė ir šeimininkai – 4:4. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o per kitas dvi minutes svečiai sugebėjo įgyti keturių taškų pranašumą – 8:12. Septynis taškus be atsako sumetė šeimininkai ir jau jie perėmė iniciatyvą – 15:12. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė tritaškių lietus ir po pirmo kėlinio „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ buvo priekyje – 23:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų ir dviem svečių taškais ir skirtumas šeši taškai – 27:21. Atkarpą 7:2 laimėjo Sporto Manija ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 29:28. Per kitas tris minutes svečiai laimėjo atkarpą 11:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 37:39. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar septynis peknė Sabonio KC ir jie priekyje – 48:43. Iki ketvirčio pabaigos Sporto Manija skirtumą sumažino vienu tašku ir po dviejų kėlinių – 49:45.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem J. Kigo tritaškiais ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 55:45. Trylika taškų be atsako sumetė „Sporto Manija ‒ Imlitex“ ir persvėrė rezultatą savo naudai – 55:58. Dar viena kiek geresnė svečių atkarpa ir skirtumas paaugo iki penkių taškų – 59:64. Po keturis taškus surinko komandos, du tritaškius pelnė Aurelijus Urbonavičius ir vėl išvedė šeimininkus į priekį – 69:68. Kėlinys baigėsi keturiais A. Gavelio taškais ir po trijų kėlinių – 69:72.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Sabonio KC spurtu 10:2 ir jie priekyje – 79:74. Po tritaškį apsikeitė komandos, o šešis taškus surinko svečiai ir jie vėl priekyje – 82:83. Penkis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas tapo lygus – 87:87. Šešis taškus be atsako pelnė Žydrūnas Kaminskas ir išsprendė rungtynių likimą, galutinis rungtynių rezultatas – 90:95.

Sporto manija – Imlitex: Aurimas Gavelis – 30 tšk. (17 atk. kam., 46 naud. bal.), Žydrūnas Kaminskas – 22 tšk. (13 atk. kam.), Rokas Maleckas – 13 tšk.

A. Sabonio KC – Vytautas: Tomas Bietkis – 34 tšk. (5 išpr. praž., 31 naud. bal.), Julius Kigas – 22 tšk., Aurelijus Urbonavičius – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 13 tšk. (6 perimt. kam.)

„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)