Omega vs DNC (70:58)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ antrojoje dalyje palaužė „DNC“

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 1094

Gegužės 13 dieną įvyko Laikinosios sostinės mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Omega" ir "Dnc". Pirmajame kėlinyje neišgelbėjo net šeimininkų žaidėjo H.Šliogerio keturi tritaškiai, po 10 minučių jie atsiliko minimaliu skirtumu. (20:21) Antrajame kėlinyje taip pat vadžias savo rankose laikė svečiai (35:39) Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis H.Šliogerio vedina "Omega" persvėrė rezultatą. (55:51). Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tik augo, o "Dnc" nebeturėjo jokių ginklų sugrąžinti intrigą ir rezultatu 70:58 pergalę šventė "Omega".

Nuo pat rungtynių pradžios išryškėjo abiejų komandų lyderiai, per pirmas 10 minučių šeimininkų ekipoje H.Šliogeris pelnė 12 taškų, o svečių komandoje A.Girskis pasižymėjo 8 taškais. Visgi "Dnc" ekipa tik dėka paskutinėmis minutėmis surengtos rezultatyvios atkarpos 3:10 sugebėjo pirmą kartą persverti rezultatą ir kėlinį užbaigti pirmaujant minimaliu skirtumu (20:21).

Antrajame kėlinyje ir toliau šeimininkus gelbėjo tritaškiai metimai, kurie padėjo išsilaikyti per kelių taškų atstumą. "Dnc" dominavę po krepšių dažnai kartodavo savo netaiklius metimus, o vėl surengtas spurtas 0:7 padidino persvarą iki rekordinės. Po dviejų kėlinių rezultatu 35:39 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje vėl atsiskleidė H.Šliogeris, pelnęs 11 taškų su komandos gera gynyba persvėrė rezultatą į savo naudą. "Dnc" ekipoje vis labiau trūko žaidėjų galinčių pelnyti taškus, šiame kėlinyje pasižymėjo tik du žaidėjai. (55:51)

Kadangi komandos susirinko negausių sudėčių, dėl nuovargio krito ir rezultatyvumas. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje iki dviženklės persvaros padidinę savo pranašumą šeimininkai, panaikino motyvacija, bei viltis "Dnc" ekipai kabintis už šių rungtynių. Tragiškai metusi tritaškius svečių ekipa tiksint laikui turėjo susitaikyti kad rezultatu 70:58 pergalę iškovojo "Omega".

Omega: Henrikas Šliogeris – 28 tšk., Donatas Šliogeris – 14 tšk., Mantas Zubavičius – 13 tšk., Povilas Liesis – 11 tšk.

DNC: Aurimas Girskis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 20 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 10 tšk.

„Omega“ nepasigailėjo BK „Centrė“ ekipos. (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 13:16 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)Kietoje kovoje pergalę pasiekė „Šernai & Žaidimų bazė“ komanda (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)„DNC“ šešetukas parklupdė „BK Centre“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 17:46 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)