BC „AMBI“ vs Šilainiai (22:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 19 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą.

2014 gegužės 20 d., Antradienis, 00:12 val., peržiūros: 1072

Pirmadienį, gegužės 20 dieną, VDU sporto centre įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" ir "Šilainiai". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (11:14). Antrame kėlinyje šeimininkai surinko vos 5 taškus, o svečiai 16 taškų ir po pirmos rungtynių pusės rezultatas buvo – (16:30). Antroje rungtynių pusėje vaizdas nepasikeitė ir rungtynes gana lengvai laimėjo "Šilainių" komandą.

Rungtynes taikliu metimu pradėjo aikštelės šeimininkai, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir svečiams. Sužaidus apie 3 minutes priekyje rezultatu – (7:6) buvo BC "Ambi" krepšininkai. Pirmauti ilgai neteko šeimininkams, netrukus iniciatyvą i savo rankas pasiėmė "Šilainių" krepšininkai, kurie pelnė 6 taškus iš eilės ir įsiveržė į priekį (7:12). Per likusį laiką šeimininkams pavyko tik sumažinti skirtumą 2 taškais ir po pirmo kėlinio rezultatu – (11:14) priekyje buvo "Šilainiai".

Antrame kėlinyje ėmė ryškėti tikrasis komandų lygis. "Šilainių" komandai pavyko išlaikyti savo sausą krepšį apie 7 minutes. Per tą laiką svečiai pelnė 12 sausų taškų ir tarp komandų skirtumas išaugo iki 15 taškų – (11:26). Pirmuosius antro kėlinio taškus šeimininkams pavyko pelnyti baiginėjantis kėliniui. Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 14 taškų – (16:30).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Šeimininkai pelnė vos 2 taškus, o svečiai tik 9 taškus. Po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – (18:39).

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "Šilainių" komanda toliau diktavo sąlygas rungtynėms. Demonstruodami gerą gynybą svečių krepšininkai leido šeimininkams įmesti vos 4 taškus, o patys pelnė 22 taškus. Rungtynes baigėsi lengva "Šilainių" ekipos pergalę rezultatu – (22:61).

Po laimėtų rungtynių "Šilainių" komandos treneris kalbėjo: "Iš tikrųjų tikėjomės tokių lengvų varžybų, šiaip pagal rezultatą žiūrėjome, matėme, kad turi daug pralaimėjimų, dar šiandien jie tik 6-iese buvo, tai tikėjomės lengvos kovos. Truputi ir atsileidę buvome, ir tik gale pradėjome žaisti savo žaidimą."

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 10 tšk., Vytautas Čypas – 8 tšk., Julius Povilaitis – 2 tšk.

Šilainiai: Mantautas Patasius – 19 tšk., Henrikas Paulauskas – 10 tšk., Ričardas Stirbys – 8 tšk.

„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su „Green Death“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:10 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą. (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:56 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)