Omega vs Transalmis – icig.lt (75:86)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 09 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale

2014 gegužės 10 d., Šeštadienis, 11:34 val., peržiūros: 1008

Penktadienio popietę Ringaudų prad. m-klos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omegos“ ir „Transalmio“ komandų krepšininkai. Rungtynių pradžioje svečiai stengėsi žaisti greitą ir rezultatyvų krepšinį. Toks rungtynių planas davė rezultatų – įpusėjus kėlinukui jie pirmavo 9 taškų skirtumu – 8:17. Šeimininkai atsigavę nuo šalto dušo ketvirčio pradžioje antrąją jo dalį sužaidė žymiai geriau. Po sėkmingos atkarpos 10:0 „Omegos“ komanda jau turėjo minimalią persvarą, tačiau iki kėlinuko pabaigos nesugebėjo jos išlaikyti – 18:21

Antrasis kėlinys buvo įtin rezultatyvus. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir nė vieniems nepavyko atitrūkti. Sužaidu apie 6 minutes komandas skyrė vos du taškai 33:35. Nors šįkart jau svečiai sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigoje ir buvo įgiję 7 taškų persvarą, bet ir jie jos neišlaikė iki ketvirčio pabaigos – 42:45.

Po ilgosios pertraukos žaidimo iniciatyva priklausė svečių komandai. Visą kėlinį jie diktavo tempą savo varžovams. „Transalmio“ krepšininkai vieną po kitos sužaisdavo sėkmingas atkarpas, o jas nutraukdavo tik pavieniai šeimininkų metimai.

Nors ketvirtajame kėlinuke ir vyko apylygis žaidimas, tačiau statiškas šeimininkų puolimas ir gera svečių gynyba nebeleido svečiams pakovoti dėl pergalės. Rungtynes rezultatu 75:86 laimėjo „Transalmio“ krepšininkai.

Omega: Henrikas Šliogeris – 27 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ričardas Brovka – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Liesis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Transalmis-icig.lt: Vytis Bulkevičius – 25 tšk., Artiomas Marchockis – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Karauskas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Kiveris – 14 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:05 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Omega“ nepasigailėjo BK „Centrė“ ekipos. (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 13:16 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:37 val.)„Omega“ antrojoje dalyje palaužė „DNC“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:28 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)