Green Death vs Vilkijos Ecowood – Extradent (58:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę

2014 gegužės 18 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1088

Gegužės 18 dieną, 20:30 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 komandos "Green Death" (šeimininkai) ir "Vilkijos Ecowood – Extradent" (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, šeimininkai šešiese, o svečiai atvyko neturėdami nei vieno atsarginio žaidėjo. Tačiau tai jiems nesutrukdė jau pirmoje rungtynių dalyje į nokdauną pasiūsti "Green Death" krepšininkus, kurie tragiškai puldami iki ilgosios pertraukos sukrapštė vos 13 taškelių. Antra susitikimo dalis buvo grečiau tik formalumas, o triuškinama pergalė atiteko "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkams, kurie laimėjo rezultatu 58:88.

Nors rungtynių pradžia vyko gana lygiai, bet abi komandos negalėjo pasigirti geru pataikymu ir rezultatas augo labai lėtai. Pirmiesiems krepšys atsirišo „Vilkijos Ecowood – Extradent“ krepšininkams, kurie pataikė keletą kartų iš toli ir nutolo. Tuo tarpu šeimininkų puolimas buvo tiesiog tragiškas, nors ekipa susikurdavo pakankamai geras progas atakuoti ir net laimėdavo daugelį kovų po krepšiais, bet žaidėjams visiškai nesisekė pataikyti, kamuolys vis pašokinėdavo ant lanko, bet niekaip neįkrisdavo. Toks nesėkmingas puolimas lydėjo "Green Death" komandą net du kėlinukus. Aišku, šia situacija visu šimtu procentų pasinaudojo svečiai, kurie prasidedant ilgajai pertraukai turėjo jau triuškinamą persvarą ir pirmavo rezultatu 13:37.

"Green Death" ekipa antroje rungtynių pusėje pagaliau įveikė užkeikimą ir dabar žaidėjai buvo kurkas tikslesni. Tačiau nesnaudė ir svečiai, kurie tolimais metimais dar labiau padidino savo pranašumą. Nuo to momento žaidimas tapo labiau paremtas puolimu, o krepšininkai vis dažniau pataupydavo jėgas gynyboje. Bet panaikinti didžiulį deficitą šeimininkams šansų buvo likę labai nedaug. Galutinai visas "Green Death" komandos viltis palaidojo D.Grušausko patirta trauma, po kurios žaidėjas rungtynių tęsti nebegalėjo. Komandoms beliko sutvarkyti formalumus ir ketvirtasis kėlinukas baigėsi gana greitai, be didesnių pasikeitimų. Galutinis rezultatas 58:88.

Green Death: Andrius Grabauskas – 20 tšk., Dalius Grušauskas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Igoris Konovalenko – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Vilkijos Ecowood – Extradent: Marius Gadliauskas – 25 tšk. (11 atk. kam.), Elvinas Vaičiūnas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Vaidas Gadliauskas – 22 tšk. (9 rezult. perd.), Nerijus Gurskas – 18 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:56 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Kauno“ ekipa nesunkiai įveikė „Vilkijos Ecowood- Extradent“ komandą. (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Green Death“ neatsiliko nuo mylimos komandos ir taip pat iškovojo pergalę (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su „Green Death“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:10 val.)