A. Sabonio KC – Vytautas vs Fazer – Gardėsis (93:82)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“

2014 gegužės 22 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 950

Ketvirtadienio vakarą KKL "Laikinosios Sostinės" mažosios taurės rungtynėse "A. Sabonio KC – Vytautas" egzaminavo "Fazer – Gardėsį". Pirmus du kėlinukus aikštės šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą ir krovėsi sau pranašumą. Nors antroje susitikimo dalyje svečiai nebeleido varžovams taip užtikrintai dominuoti aikštėje, tačiau patys jie taip pat neperėmė iniciatyvos. "A. Sabonio KC – Vytautas" laimėjo susitikimą rezultatu (93:82).

Rungtynes šeimininkai pradėjo tritaškių lavina, kuri leido trumpam atitrūkti (9:6). Tačiau "Fazer – Gradėsis" nesutriko ir greitai persvėrė rezultatą savo naudai (12:14). Vis tik, šeimininkai dar kartą spurtavo 14:0 ir skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (26:14). Neilgai trukus jau svečiai atsakė atkarpa 0:9 ir skirtumas sumenko iki trijų taškų (26:23). Tačiau kėlinį dviem taškais su pražanga užbaigė "A. Sabonio KC – Vytautas" ir ši komanda po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 6-ių taškų pranašumą (29:23).

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai greit išlygino rungtynių rezultatą (31:31). Tačiau čia pat varžovai atsakė atkarpa 14:2 ir skirtumas išaugo iki 12-os taškų (45:33). Kėlinio antroje pusėje didesnių permainų neįvyko ir "A. Sabonio KC – Vytautas" prieš ilgąją pertrauką turėjo pakankamai saugią 14-os taškų persvarą (51:37).

Trečiojo kėlinio metu komandos pradėjo rungtyniauti daug lygiau. Šeimininkų turėtą 16-os taškų pranašumą (60:44) kiek aptirpdė svečių spurtas 0:6 (60:50). Tačiau kėlinio antroje pusėje šeimininkai sugebėjo padidinti apsukas ir susikrauti sau jau 18-os taškų pranašumą (75:57). Vis tik, "Fazer – Gardėsis" dar iki sirenos pelnė keturis taškus ir kiek sumažino savo atsilikimą (75:61).

Ketvirtojo kėlinio metu komandos ir toliau žengė vienu ritmu. Vienos ekipos sėkmingą ataką keisdavo ne mažiau sėkmingas varžovų atsakas. Vis tik, "Fazer – Gradėsis" sugebėjo kiek prisivyti savo varžovus ir sumažino atsilikimą iki 10-ies taškų (84:74), o vėliau jau ir iki 8-ių (86:78). Tačiau penki "saboniukų" taškai be atsako vėl stabilizavo padėtį (91:78). Likęs rungtynių laikas buvo jau tik formalumas ir šeimininkai rungtynes laimėjo rezultatu (93:82).

A. Sabonio KC – Vytautas: Aurelijus Urbonavičius – 28 tšk. (12 rezult. perd., 7 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Tomas Bietkis – 26 tšk. (7 perimt. kam.), Mantas Stankevičius – 19 tšk., Domantas Kučinskas – 16 tšk.

Fazer – Gardėsis: Vilius Jacikas – 19 tšk. (15 atk. kam.), Martynas Makarevičius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Edgaras Šmitas – 17 tšk., Eimantas Termenas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Ignas Sturonas – 11 tšk.

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)„Kauno Oro Uostas“ palaužė „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 23:47 val.)„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)Chaotiškose rungtynėse stipresni buvo „Fazer – Gardėsis“ krepšininkai (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:34 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)