Medvėgalis vs ICE (77:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 29 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa

2018 gegužės 29 d., Antradienis, 20:26 val., peržiūros: 1121

Antradienį A.Sabonio KC įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės , mažojo finalo rungtynės, kuriose susitiko "Medvėgalis" Ir svečių teisėmis atvykę "ICE".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, kur ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumą ir įpusėjus kėlinukui ekipas skyrė keturi taškai ( 9:13). "Medvėgalis" sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą 8:0, o T.Jonkaus kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "ICE" pavyko tolimais metimais sumažinti skirtumą iki trijų taškų ( 23:20). Antrame kėlinyje M.Gailiūnas smeigė tritaškių metimų ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką toliau tarp komandų vyko taškas į tašką kova – 42:40.

Po ilgosios pertraukos "Medvėgalis" su kiekviena minute didino rezultatą. VIs dėlto, M.Gailiūnas tempė komandą ant pečių, o M.Maslenikovas smeigė tritaškių metimų, kur "ICE" įgijo 5 taškų pranašumą ( 56:61). Likus žaisti tris minutes svečiai sugebėjo išsaugoti tik minimalų pranašumą ( 61:63). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ėmė perimti žaidimo kontrolę į savas rankas ( 73:68). "ICE" niekaip nepavyko persverti iniciatyvos į savo rankas, bet likus žaisti minutę laiko rezultatas tapo lygus. "Medvėgalis" pradėjo strigti gynyboje, o svečiai šaltrakraujiškai realizavo baudos metimus ir iškovojo bronzos medalius, rezultatu – 77:79.

"Laikinosios sostinės" taurės Mažojo finalo MVP tapo – Martynas Gailiūnas „ICE“ ekipa.

„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)