Kauno TPMC vs SD Ranga (101:60)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 22 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį

2018 gegužės 22 d., Antradienis, 20:30 val., peržiūros: 875

Antradienį, gegužės 22 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, turnyro ketvirtfinalio rungtynės tarp – aikštelės šeimininkų „Kauno TPMC” bei svečių „SD Ranga“. Rungtynių nugalėtojas praktiškai išaiškėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį 20-ies taškų skirtumu laimėjo aikštelės šeimininkai ir taip paklojo pamatą pergalei.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir didžiąją dalį taškų pelnė greitajame puolime. Sužaidus pusę ketvirčio, komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Vėliau niekas aikštelėje per daug nesikeitė ir netrukus „Kauno TPMC“ skaičiavo jau 20-ies taškų pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 34:14. Antrojo ketvirčio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas taip kardinaliai nesikeitė kaip pirmajame kėlinyje. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje „SD Rangos“ atsilikimas siekė jau daugiau nei 30-imt taškų ir vėliau komandos vėl pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per likusį kėlinio laiką per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 75:44. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Kauno TPMC“ ekipa iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę bei žengė į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 101:60.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Šiandien buvome stipresni ir tikimės pakliūti į finalą“.

„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:56 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 08 d., antradienis, 21:49 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59) (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:39 val.)