Moderno.lt vs Sporto manija (60:63)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 17 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“

2018 gegužės 17 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 895

Ketvirtadienį, gegužės 17 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, turnyro ketvirtfinalio rungtynės tarp – aikštelės šeimininkų „Moderno.lt” bei svečių „Sporto manija“. Praktiškai visų rungtynių metu svečiai kontroliavo rungtynės, tačiau rungtynių nugalėtojas iki pat paskutinių sekundžių nebuvo aiškus.

Rungtynes komandos pradėjo ne itin rezultatyviai ir sužaidus kelias minutes, abi komandos buvo pelniusios vos po keturis taškus. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir iki pat ketvirčio pabaigos žaidė taškas į tašką. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:15. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo “Moderno.lt” ekipa, kuri kantriai didino savo pranašumą ir vienu metu turėjo jau aštuonių taškų atotrūkį. Visgi, tuomet įsibėgėjo “Sporto manijos” toliašaudė artilerija, smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:37.

Trečiąjį kėlinuką „Sporto manija“ pradėjo kur kas geriau ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o kėlinukui einant į pabaigą, „Moderno.lt“ ekipai pavyko ženkliai apkarpyti savo deficitą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:50. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie vėl nutolo per dviženklį pranašumą. Visgi, vėliau aikštelės šeimininkai kantriai mažino savo atsilikimą ir sugebėjo grįžti į kovą dėl pergalės. Likus žaisti tris su puse minutes, skirtumas tarp komandų buvo jau tik du taškai. Likus žaisti penkias sekundes, skirtumas tarp komandų ištirpo tik iki vieno taško ir kamuolys buvo „Sporto manijos“ rankose. D.Gudeliauskas prametė abu baudos metimus, tačiau kamuolį atsikovoję aikštelės šeimininkai suklydo ir M.Kudirka padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 60:63.

Elvinas Kaluginas („Sporto manija“):
“Viskas gerai, laimėjom. Buvo sunku, prametėm daug metimų, gavom techninių pražangų, bet laimėjom“.

„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59) (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:39 val.)