Medvėgalis vs Skaitmeninė akis (95:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 21 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį

2018 gegužės 21 d., Pirmadienis, 22:25 val., peržiūros: 800

Gegužės 21 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Medvėgalis“ priemė svečius „Skaitmeninę akį“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi su puse minutės rezultatas buvo lygus (5:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Skaitmeninės akies“ puolimas visiškai užstrigo, o energingai žaidęs „Medvėgalis“ pamažu didino persvarą. Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (13:5). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 12 taškų (17:5).

Prasidėjus antram kėliniui tritaškį pataikė „Medvėgalis“ (20:5). Visgi „Skaitmeninė akis“ ėmė vytis varžovus. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (24:15). Po „Medvėgalio“ spurto skirtumas išaugo iki 17 taškų (34:17). Kėlinio pabaigoje „Skaitmeninė akis“ sumažino varžovų persvarą iki 12 taškų (35:23).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis skirtumas išaugo iki 18 taškų (43:25). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 24 taškai (53:29). Kelias sekančias minutes komandos žaidė lygiai (59:36), bet kėlinio pabaigą geriau sužaidęs „Medvėgalis“ padidino pranašumą iki 29 taškų (65:36).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 26 taškai (67:41). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Medvėgalis“ (77:41). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, o rungtynėms pasibaigus komandas skyrė net 40 taškų (95:55). „Medvėgaliui“ pergalė garantavo vietą pusfinalyje.

„Medvėgalio“ treneris M.Gumuliauskas: „Nebuvo taip lengva žaisti, kaip rodo rezultatas. Kovojo visi iš širdies ir toks rezultatas gavosi.“ Paklaustas, ar nežiūrėjo pusfinalio varžovų, treneris atsakė: „Dar nežiūrėjome, bet atėjus laikui viską išsiaiškinsime.“

„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Skaitmeninė akis“ įveikė „Top color ‒ Galera“ ekipą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:21 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)„Skaitmeninė akis“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Modesta“ (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)