Sporto manija vs ICE (96:95)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą

2018 gegužės 28 d., Pirmadienis, 16:52 val., peržiūros: 833

Sekmadienį, gegužės 27 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2018, pusfinalio rungtynės tarp formalių aikštelės šeimininkų „Sporto manija“ bei svečių „ICE“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo būtent svečių ekipa, tačiau lemiamu metu jie nesugebėjo išlaikyti pranašumo savo rankose ir taip komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jo metu šiek tiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie ir iškovojo dramatišką pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri netrukus įsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė. Kėlinuko pabaigoje taip pat nieko naujo neįvyko ir svečiai išlaikė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:24. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Sporto manija“, kuri netrukus išlygino rezultatą, o netrukus trumpam ir įsiveržė į priekį. Vėliau svečių ekipa susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, o dar pelnę septynis taškus be atsako, skaičiavo jau dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:50.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „ICE“ ekipa po truputį bandė bėgti nuo savo savo varžovų dar labiau, bet jiems to neleido padaryti „Sporto manija“, kuri atstatydavo maždaug dešimties taškų skirtumą. Visgi, vėliau svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Tuomet 11:2 atkarpą laimėjo aikštelės šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki vienženklio, bet svečiai dar sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą prieš kėlinio pabaigą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:73. Lemiamo ketvirčio pradžioje niekas kardinaliai nepasikeitė. Aikštelės šeimininkai labai mažais žingsniais artėjo prie savo varžovų, o kėlinio pabaigoje, neatrodė, kad jie buvo pajėgūs pakovoti dėl pergalės. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, komandas dar skyrė aštuoni taškai, tačiau tuomet A.Šukys pelnė du taškus su pražanga. Kitoje aikštelės pusėje M.Gailiūnas klydo prie baudų metimo linijos ir tuo pasinaudojo „Sporto manija“. L.Iljonskis smeigė tolimą metimą, o vėliau A.Šukys ir lygino rezultatą. Paskutinis „ICE“ ekipos išpuolis nebuvo sėkmingas ir komandos aiškinosi santykius pratęsime. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 85:85.

Pratęsimą kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį ir vis laikėsi ant mažytės pranašumo ribos. Likus žaisti apie 20-imt sekundžių, komandas skyrė keturi taškai. Tuomet L.Garliauskas pataikė tritaškį ir braukė „ICE“ ekipos atsilikimą iki minimalaus. Kitoje aikštelės pusėje A.Šukys įmetė vieną baudos metimą, o M. Gailiūno du taiklūs baudos metimai lygino rezultatą. Tuomet vėl du baudos metimus metė tas pats A.Šukys, kuris pataikė tik vieną baudos metimą ir suteikė svečiams šansą iškovoti pergalę. Visgi, O. Lauciaus metimas iš dėkingos padėties neįkrito į krepšį ir „Sporto manija“ šventė dramatišką pergalę, kuri nutiesė jiems kelią į finalą. Galutinis rungtynių rezultatas 96:95.

Modestas Vaškūnas („Sporto manija“):
“Aš, manau, kad mes esame matę daugiau tokių įtemptesnių varžybų ir sužaidė ta drausmė. Gal šiek tiek ir patirtis padėjo. Nesakau, kad nuvertinu varžovų patirtį, bet gal patirties ir drausmės turėjome mes daugiau. Gal esame žaidę daugiau pusfinalių, finalų tokių ir taip sužaidėm“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2018 gegužės 27 d., 21:00 val.
Kada Ice komandos vadove nustosi vogti  kitu komandu lyderius?
„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Coca-Cola“ (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)„ICE“ lengvai įveikęs „Coca Cola“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 22:26 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 22:27 val.)„ICE“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Hidraulit“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:11 val.)„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)