Skaitmeninė akis vs Modesta (101:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Skaitmeninė akis“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Modesta“

2018 gegužės 08 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 782

Antradienį, gegužies 8 – ąją dieną, A. Sanonio centro salėje įvyko „Laikonosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės tarp A pogrupio komandų –šeiminkų „Skaitmeninė akis“ ir svečių „Modesta“ komandos.

Jau rungtynių pradžioje „Skaitmeninė akis“ parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinuko viduryje šeimininkai jau parodė savo pranašumą – 17. Ir toliau „Modesta“ ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję „Skaitmeninė akis“ dar toliau nutolo – 28:15.

Antrajame kėlinuke po kelių taiklių metimų šeiminkai parodė,kad ir antrajam kėlinį nepasiduos ir dar labiau padidino pranašumą – 54:24.

Trečiajame kėlinuke „Modesta“ komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę šeiminkai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 34 taškų – 74:40.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu - 101:55.

„Skaitmeninė akis“ komandos treneris L.Šimkus: Mūsų pergalę lėmė tai, kad diktavom šiandien savo žaidimą, daug perdavimų darėme, greitų atakų ir lengvų taškų pelnėme.

„Topcolor ‒ Galera“ neturėjo vargo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Skaitmeninė akis“ įveikė „Top color ‒ Galera“ ekipą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:21 val.)„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)