SD Ranga vs 1944 (76:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 08 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„SD Ranga“ lengvai įveikė „1944“ komandą

2018 gegužės 08 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 690

Gegužės 8 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 grupių etapo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „SD Ranga“ priemė svečius „1944“ komandą. Abiem komandoms šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynes trim taškais pradėjo „SD Ranga“, bet netrukus „1944“ pasivijo ir pralenkė varžovus. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė du taškai (8:10). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „SD Ranga“ (14:10). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o „SD Ranga“ sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 21:14.

Pasidėjus antram kėliniui šešis taškus be atsako pelnė šeimininkai (27:14). Įpusėjus trečiai minutei skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (27:17). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 12 taškų (34:22). Vėliau penkiais taškais persvarą padidino „SD Ranga“ (39:22). Baigiantis pirmai rungtynių pusei skirtumas aptirpo iki 12 taškų (39:27).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (42:29). Vėliau „1944“ puolimas strigo, o „SD Ranga“ pelnė septynis taškus be atsako (49:29). Aštuntą minutę skirtumas išaugo iki 24 taškų (57:33). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (59:35), o sužaidus tris kėlinius rungtynių baigtis jau buvo beveik aiški.

Per pirmas tris su puse ketvirto kėlinio minutės skirtumas išaugo iki 27 taškų (66:39). Ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki 23 taškų (66:43). Vėliau komandos žaidė lygiai, „SD Ranga“ išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 76:55. „SD Ranga“ pasiekė pirmą pergalę taurėje, o „1944“ pralaimėjo pirmą kartą.

“SD Rangos“ treneris D.Jagminas: „Šiandien buvo nesunkios rungtynės, varžovai buvo silpnesni. Susirinkome tik šešiese. Kiti žaidėjai dėl ligų, traumų ir kitų rungtynių negalėjo šiandien žaisti. Tikėkimės kitose rungtynėse susirinksime gausiau.“

„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„Moderno.lt“ tęsia „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę be pralaimėjimų, šį kart įveikdami „SD Rangą“ (72:59) (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:39 val.)