Kauno TPMC vs Sporto manija (103:102)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais tapo ‒ „Kauno TPMC“ ekipa

2018 gegužės 29 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 1432

Antradienį A.Sabonio KC įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės , didžiojo finalo rungtynės, kuriose susitiko "Kauno TPMC" Ir svečių teisėmis atvykę "Sporto manija".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Sporto manija" pradėjo strigti puolime, kur "Kauno TPMC" varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais ir pranašumą išsaugojo savose rankose ( 24:17). Antrame kėlinyje E.Kaluginas toliau tempė komandą ant pečių, kur komandas skyrė tik minimalus pranašumas, o po dar kelių minučių "Sporto manija" pirmą kartą įsiveržė į priekį. Likus žaisti minutes "Kauno TPMC" surengė uraganinį puolimą ir susigrąžino pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje svečiai pademonstravo kietą gynybą bei įgijo lyderio vaidmenį – 49:52.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynyboje. Ketvirčio pabaigoje "Sporto manija" pataikė keletą svarbių tritaškių metimų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 71:73). Ketvirtame kėlinyje sužaidus nepilnai minutę "Kauno TPMC" buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. A.Šukys pradėjo tempti komandą į priekį, o P.Semaška draskė varžovų gynybą ( 85:85). Komandos toliau įrodinėjo, kad jos yra vertos didžiojo finalo. Finalo pabaigoje lemiama ataka priklausė "Kauno TPMC", tačiau pagrindinis centro puolėjas sužingsniavo, o per likusias 8 sekundes "Sporto manija" nieko doro nenuveikė ir komandoms prireikė pratęsimo – 92:92.

Pratęsime komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Likus žaisti, kiek mažiau nei 30 sekundžių "Kauno TPMC" realizavo vieną baudos metimą ( 103:102) ir lemiama ataka vėl priklausė "Sporto manijai", tačiau paskutinėmis sekundėmis suklydo išsimetinėdami iš užribio ir "Kauno TPMC" iškovojo dramatišką pergalę, rezultatu – 103:102.

"Laikinosios sostinės" taurės Didžiojo finalo MVP tapo – Juozas Milius „Kauno TPMC“

„ICE“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Sporto maniją“ (86:71) (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 20:54 val.)Rungtynėse dėl pirmos grupės vietos ‒ A. Makūno ir E. Kulbokos tritaškiai, nulėmę „Kauno TPMC“ ekipos pergalę (2018 gegužės 15 d., antradienis, 22:25 val.)„Sporto manija“ po nelengvos kovos palaužė „Hidraulit” (2018 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Sporto manija“ po atkaklios kovos įveikė „Moderno.lt“ (2018 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ po įtemptos kovos ir pratęsimo įveikė „ICE“ ir žengė į finalą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 16:52 val.)„Kauno TPMC“ be vargo žengė į pusfinalį (2018 gegužės 22 d., antradienis, 20:30 val.)„Kauno TPMC“ daugiau nei lengvai laimėjo prieš „Modesta“ (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 19:32 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Topocolor-Galera“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:56 val.)Įspūdingą spurtą surengusi „Sporto manija“ įveikė „Coca-Colą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:02 val.)