Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs BC „Rhino“ (69:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė BC „Rhino“ pergalę

2019 gegužės 12 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 532

Gegužės 12 dieną, 18:15 val., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors po ilgosios pertraukos BC „Rhino“ sugebėjo susikurti nedidelį pranašumą, bet šeimininkai kovojo iki galo ir intriga išsilaikė. Vis tik BC „Rhino“ išsaugojo persvarą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 69:79 (16:17, 22:20, 9:17, 22:25).

Rungtynių pradžioje abi komandos atakavo labai prastai ir sužaidus pusę pirmojo kėlinuko rezultatu tarsi futbole 3:1 pirmavo šeimininkai. Vis tik nuo to momento abiejų komandų puolimas pasikeitė kardinaliai, krepšininkai tiesiog nesustodami metė ir pataikė tolimus metimus, o rezultatas sparčiai augo. Tačiau intriga išsilaikė, skirtumas visą laiką išliko itin nedidelis ir prasidedant ilgajai pertraukai dar niekas nebuvo aišku 38:37.

Antroje rungtynių dalyje ekipos kurį laiką dar žaidė lygiai, bet tuomet BC „Rhino“ surengė spurtą, kurio metu pasiekė 10 taškų distanciją. Nuo to momento Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ne kartą bandė pasivyti varžovus, bet jiems pavykdavo tik sumažinti atsilikimą, o varžovai netrukus ir vėl nutoldavo. BC „Rhino“ susitikimo pabaigoje atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo pergalę savo rankose 69:79.

KM „Žalgiris ‒ 1“ įveikė BC „Rhino“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)