ICE vs Sporto manija (59:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus

2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:38 val., peržiūros: 614

Trečiadienį, gegužės 8 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 1-ojo etapo D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „ICE“ bei svečių- „Old S/M“. Pirmoje rungtynių pusėje pabėgę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:59:88 (6:23, 13:29, 28:19, 12:17).

Pirmas kėlinys geriau prasidėjo svečiams , kai po taiklaus L. Ivanovo dvitaškio komandas skyrė trylika taškų (0-13). Pirmajame kėlinyje ir toliau šeimininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tuo pasinaudoję svečiai, po pirmojo kėlinio susikrovė septyniolikos taškų persvarą. Antrajame kėlinyje „ICE“ krepšininkams nesisekė tvarkytis su puikiu svečių komandos žaidėjo Š. Kryžiaus žaidimu, kuris leido, po antrojo kėlinio „Old S/M“ padidinti savo turėtą persvarą iki 33 taškų (19:52).

Trečiajame kėlinyje, dėka gero L. Garliausko ir G. Užpalio žaidimo šeimininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki 24 taškų (47:71).Tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau laikė persvarą savo rankose, geras L. Ivanovo, Š. Kryžiaus ir A. Šaulio žaidimas, padėjo „Old S/M“ krepšininkams švęsti užtikrintą pergalę, rezultatu: 59:88.

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Arena Biliards“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2019 gegužės 14 d., antradienis, 20:04 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)„ICE“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:25 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)