ICE vs Alytaus „Vakarai“ (97:91)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 spalio 25 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Be lyderio H. Roko likę Alytaus „Vakarai“ sugrįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą, bet jame nusileido „ICE“ ekipai

2020 spalio 25 d., Sekmadienis, 16:22 val., peržiūros: 794

Sekmadienį, spalio 25 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 ketvirtfinalio rungtynės tarp „ICE“ ir Alytaus „Vakarai“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po P. Vilko dviejų tritaškių ir J. Snudaičio kelių rezultatyvių prasiveržimų „ICE“ pirmavo 15:9. Nors šeimininkai dar labiau nutolo, bet paskutinę sekundę pataikytas alytiškių krepšininko J. Švedo tolimas metimas leido jiems šiek tiek priartėti. Po pirmo kėlinio – 28:22.

Antrajame kėlinyje po V. Vaivados penkių taškų iš eilės svečiai priartėjo iki minimumo, bet tada šeimininkai spurtavo 13:0, nutolo dviženkliu pranašumu ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 51:37.

Trečiajame kėlinuke alytiškius į priekį traukė M.Meškevičius, kuris pelnė dvylika taškų per penkias minutes, vėliau prie jo prisidėjo ir V.Vaivada, sumetęs devynis taškus iš eilės antroje kėlinio pusėje, o tai leido svečiams išlyginti rungtynių rezultatą. Po trijų kėlinių – 68:68.

Lemiamo kėlinio pradžioje P.Vilkas smeigė du tritaškius, J.Snudaitis pridėjo du metimus iš vidutinio nuotolio ir „ICE“ iškart nutolo 78:71. Visgi, alytiškiai kėlinio pabaigoje spurtavo, o M. Meškevičiaus tritaškis nuo lentos išlygino rungtynių rezultatą 87:87.

Pratęsime užtikrinčiau sužaidė šeimininkai, kurie ir iškovojo pergalę bei kelialapį į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 97:91 (28:22, 23:15, 17:31, 19:19, 10:4).

T.Jonkus („ICE“):

Išemus trečią kėlinį, rungtynės buvo geros. Per jį išbarstėm aštuoniolika taškų. Kėlinys buvo tragiškas, pats gal nesugebėjau tinkamai reaguoti, taip pat ir emocijos nereikalingos, susirinkom dvi technines, o pas varžovus visas žaidimas buvo statomas ant vieno žaidėjo, kuriam mes skyrėme didesnį dėmesį ir rizikavome ant kitų žaidėjų, kas iš esmės pasiteisino iki paskutinio jų tritaškio, kurį ir tai jie pataikė nuo lentos. Ačiū komandai ir linkiu susikaupti pusfinaliui.

7 išpr. praž.

Alytaus „Vakarai“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ 2004 ekipą (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:11 val.)Alytaus „Vakarai“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:14 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis pergalę pasiekti leido Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 19 d., pirmadienis, 20:59 val.)Rezultatyviose rungtynėse Remza užtikrintai įveikė Alytaus „Vakarus“(112:83) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)Vytenis Vaivada fantastiniu tolimu šūviu išplėšė pirmąją vietą Alytaus „Vakarams“ (2020 spalio 28 d., trečiadienis, 22:25 val.)Atkaklioje kovoje „ICE“ įveikė „UNO“ (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos „ICE“ palaužė „Remzą“ ekipą ir pasidabino „Laikinosios sostinės“ bronzos medaliais (2020 spalio 27 d., antradienis, 22:17 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „GZP“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 21:49 val.)„ICE“ atlaikė BC „Boom“ šturmą ir grupėje liko nepralaimėję (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 15:59 val.)„ICE“ sėkmingai startavo „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje, įveikdami „Rimo & Patikima linija“ krepšininkus (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:49 val.)