Remza vs Klausučių alaus darykla (81:107)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą

2021 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 434

Rugsėjo 29 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Remza“ (0-2) ir „Klausučių alaus darykla“ (0-2).

Rungtynes penkiais taškais pradėjo P.Stasiulionis, tačiau po to Klausučių alaus darykla“ spurtavo ir pirmą kėlinį laimėjo 18:27.

Antrojo kėlinio pradžioje po kelių tikslių metimų svečiai nutolo iki 20:34. Bet į tai „Remza“ iškart atsakė dviem tolimais metimais, tačiau įpusėjus susitikimui pralaiminėjo 40:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje E.Gramauskas per tris minutes sumetė 10 taškų, po kurių Klausučių alaus darykla“ vėl įgijo dviženklę persvarą – 45:58. Visgi, antroje kėlinio pusėje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir priartėjo iki keturių taškų – 66:70.

Lemiamo kėlinio pradžioje V.Zilinkus galingu dėjimu sudrebino šeimininkų krepšį, keturis taškus pridėjo M.Satkevičius ir svečiai vėl nutolo – 73:83. Vėliau sekė dar viena „Klausučių alaus darykla“ ekipos atkarpa 0:10, kuri ir užtikrino svečių pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 81:107 (18:27, 22:19, 26:24, 15:37).

5 perimt. kam.

„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Arena biliards“ iškovojo pergalę (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 17:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)