Autobroliai ‒ Arko vs Arena Biliards (109:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“

2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 20:21 val., peržiūros: 516

Spalio 11 dieną Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Autobroliai ‒ Arko“ ir „Arena Biliards“.

Rungtynių pradžioje „Arena Biliards“ prapliupo tritaškiais, kurie leido įgyti dviženklę persvarą 13:23. Visgi, kėlinio pabaigą „Autobroliai ‒ Arko“ pabaigė spurtuodami 9:0 ir pasibaigus pirmam kėlinukui turėjo vos minimalų deficitą 22:23.

Antrasis kėlinys vyko permainingai, pirmavo tai viena, tai kita ekipa, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi vieno taško „Autobroliai ‒ Arko“ komandos persvara 44:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje dėka O. Stropaus rezultatyvaus žaidimo šeimininkai iškart įgijo dviženklę persvarą – 62:49. Vėliau taiklius metimus dar pridėjo T.Vaičiulis ir S.Ramanauskas, o po trijų kėlinių Autobroliai ‒ Arko“ jau buvo nutolę 84:66.

Ketvirtame kėlinuke šeimininkų krepšininkas O.Stropus pataikė kelis labai tolimus metimus, o jo atstovaujama ekipa įtvirtino savo pergalę ir žengia toliau. Galutinis susitikimo rezultatas 109:80 (22:23, 22:20, 40:23, 25:14).

6 išpr. praž.

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Arena biliards“ iškovojo pergalę (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 17:07 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)