UNO vs ICE (63:110)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110)

2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 525

Trečiadienį , Spalio 13 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Aštuntfinalio rungtynes tarp šeimininkų – „UNO“ ir svečių – „ICE".

Rungtynes abi ekipos pradėjo taškas į tašką ir per pirmąsias rungtynių minutes vyko permaininga kova. Visgi, pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau užbaigė „UNO“ krepšininkai – 23:20. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, sėkmingu puolimu ir gera gynyba „ICE” ekipa susikrovė dviženklį pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusė rezultatu – 35:51.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas nesustojo, o „UNO” krepšininkams darėsi vis sunkiau pavyti varžovus, kurie per trečiąjį kėlinį pelnė net 31 tašką - 49:82. Rungtynių pabaigoje liko tik formalumai, puikų komandinį žaidimą puolime demonstravę „ICE” krepšininkai solidžiu skirtumu įveikė aikštelės šeimininkus – 63:110 (23:20, 12:31, 14:31, 14:28).

11 atk. kam.

„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)