Kauno TPMC vs Kauno Rami (95:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą

2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 375

Rugsėjo 22 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC“ ir „Kauno Rami“.

Jau pirmajame kėlinyje „Kauno TPMC“ atitrūko, du tritaškius pataikė I.Krukonis, dėjimu kėlinį papuošė G.Bartkus, o šeimininkai pasibaigus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 31:16.

Antrajame kėlinyje ir toliau iniciatyvą išlaikė „Kauno TPMC“ ekipa, vienu metu suleidusi tris tolimus metimus paeiliui, o pasibaigus antrajam kėliniui rezultatas buvo 52:33.

Trečiajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino, o jam pasibaigus 73:52 ir toliau priekyje buvo šeimininkai.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno Rami“ ekipos puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 95:65 (31:16, 21:17, 21:19, 22:13).

6 perimt. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)