Adma vs Ariogala (85:54)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 19 d., Antradienis, 19:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“

2021 spalio 19 d., Antradienis, 20:54 val., peržiūros: 493

Antradienį "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 pusfinalio ( Mažosios taurės) rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Ariogala".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, tačiau įpusėjus laikui "Admai" pavyko įsibegėti ir persverti rezultatą į savas rankas (19:12). Antrame kėlinyje "Ariogala" įjungė aukštesnę pavarą, kur pavyko sušvelninti skirtumą iki minimalaus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 33:29

Po ilgosios pertraukos "Adma" su kiekviena minute tik didino pranašumą, o "Ariogala" neturėjo šansų prieš greitas varžovų atakas ( 60:42). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas, kur "Adma" užtikrintai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 85:54 (19:12, 14:17, 27:13, 25:12)

8 taškai

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)