Kauno TPMC vs Autobroliai ‒ Arko (94:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 23 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“

2021 rugsėjo 23 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 461

Rugsėjo 23 dieną 20:40 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno – TPMC“ ir „Autobroliai – Arko“. Rungtynes laimėjo „Kauno – TPMC“ rezultatu 94:66 (23:22, 25:15, 22:9, 24:20).

Rungtynes komandos pradėjo taikliai ir rezultatyviai. Vos per 3 minutes komandos jau buvo sumetę bendrai 20 taškų (11:9). Didžiąją dalį kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antroje kėlino pusėje šeimininkai surengė mini spurtą ir pabėgo nuo varžovų 6 taškų skirtumu. Visgi iki kėlinio pabaigos „Autobroliai – Arko“ atsilikimą sušvelnino iki 1 taško 23:22. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai persvėrė rezultatą į savo rankas ir atrodė, kad intriga išliks visas rungtynes. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Kauno – TPMC“ įjungė aukštesnę pavarą ir per porą minučių susikrovė 11 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau tęsė dominavimą, kurio pasekoje po dviejų minučių „Kauno – TPMC“ jau turėjo daugiau nei 20 taškų pranašumą. Iki kėlinuko galo šeimininkai dar padidino pranašumą ir beveik nepaliko vilčių varžovams lemiamajame ketvirtyje 70:46. Paskutiniame ketvirtyje stebuklų neįvyko. komandos gražiai užbaigė rungtynes ir nors 100 taškų "Kauno – TPMC" pasiekti nepavyko, pergalę išsivežė rezultatu 94:66.

Valentinas Gadliauskas

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“ (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 20:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)