Omega vs ICE (86:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą

2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 411

Pirmadienį įvyko "Laikinosios sostinės" Mažoji taurė 2021 taurės startas, kuriame susitiko "Omega" ir "ICE" ekipos.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai vangiai. Ekipos sunkiai rinko taškus ir per pirmąjį kėlinuką sugebėjo surinkti tik po aštuonis taškus ( 8:8). Antrame ketvirtyje pirmieji į priekį šovė "Omegos" krepšininkai, kur įpusėjus kėlinukui komandas skyrė dviženklis pranašumas. "ICE" tik pabaigoje sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 7 taškų – 35:28

Po ilgosios pertraukos R.Butkus įjungė aukštesnę pavarą ir tempė "Omegą" ant pečių, o ketvirčio pabaigoje komandas skyrė jau 21 taškas. Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir "Omega" pergalingai pradėjo sezono startą – 86:55 (8:8, 27:20, 29:15, 22:12)

Po laimėtų rungtynių "Omegos" ekipso treneris, R.Kasperavičius, teigė:

"Šaunu, kad į pirmas rungtynes tiek daug susirinkome, beveik dvylika žaidėjų. Kaip pirmoms rungtynėms, visai šaunus vaizdas aikštelėje buvo."

7 taškai

„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110) (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)