Ariogala vs Rimo & Patikima linija (83:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ariogala“ nelengvai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipos pasipriešinimu

2021 spalio 11 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 332

Spalio 11 dieną Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Ariogala“ ir „Rimo & Patikima linija“.

Jau per pirmas dvi minutes Ariogala“ nutolo 12:3. Nors buvo pavykę svečiams aptirpdyti deficitą iki penkių taškų, tačiau spurtas kėlinio pabaigoje šeimininkams leido įgyti dviženklį pranašumą ir po pirmo kėlinio pirmauti 26:13.

Antrajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ perėmė iniciatyvą ir po taiklaus M. Stašaičio tolimo metimo priartėjo iki 33:28. Panašus skirtumas išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus švieslentė rodė rezultatą 39:33.

Trečiajame kėlinuke Ariogala“ iškart vėl įgijo dviženklę persvarą – 43:33, bet svečiai į tai atsakė spurtu ir priartėjo iki 50:46. Keturių taškų skirtumas tarp komandų išsilaikė iki kėlinio pabaigos, po kurio 66:62.

Ketvirto kėlinio pradžioje M.Švelnys smeigė du tritaškius, po kurių šeimininkai nutolo 72:64. Po šio smūgio Rimo & Patikima linija“ jau nebeatsitiesė ir pralaimėjo šį susitikimą. Galutinis susitikimo rezultatas 83:71 (26:13, 13:20, 27:29, 17:9).

9 taškai

„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)