Lemora & Minaltra vs Arena Biliards (78:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 01 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję

2021 spalio 01 d., Penktadienis, 20:22 val., peržiūros: 378

Spalio 1 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra“ (2-0) ir „Arena Biliards“ (1-1).

Nors „Arena Biliards“ pradėjo rungtynes 0:4, tačiau labai greitai „Lemora & Minaltra“ ekipa perėmė iniciatyvą ir laimėjo pirmą kėlinuką rezultatu 19:14.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pabandė atitrūkti dar labiau, tačiau svečių komandos žaidėjai V.Navickas ir A.Musteikis rezultatyviomis atakomis kėlinio pabaigoje švelnino rezultatą. Įpusėjus susitikimui – 41:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų tikslių tolimų metimų Arena Biliards“ priartėjo iki 45:41. Į tai „Lemora & Minaltra“ iškart atsakė septyniais taškais iš eilės ir vėl įgijo dviženklę persvarą bei po trijų kėlinių buvo priekyje 63:51.

Lemiamame kėlinuke šeimininkai išlaikė per tris kėlinius susikrautą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 78:65 (19:14, 22:17, 22:20, 15:14).

6 taškai

„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Arena biliards“ iškovojo pergalę (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 17:07 val.)Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“ (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 20:21 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)