GZP vs Rimo & Patikima linija (94:54)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“

2021 rugsėjo 20 d., Pirmadienis, 21:57 val., peržiūros: 383

Rugsėjo 20 dieną 20:30 val., „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir „Rimo & Patikima linija“. Rungtynes laimėjo "GZP" rezultatu 94:54 (23:12, 26:8, 21:18, 24:16).

Rungtynes komandos pradėjo gan sunkiai. Abejoms komandoms nekrito laisvi metimai, tačiau antroje kėlinio pusėje „GZP“ keliose atakose panaudojo spaudimą ir išprovokavę varžovų klaidas susikrovė dviženklį pranašumą 23:12. Antrajame kėlinyje „GZP“ toliau tvirtai laikėsi neatleisdami vadelių. Šeimininkai puikiai dirbo gynyboje, išprovokavo varžovų klaidų ir varžovams leidę sumesti vos 8 taškus per kėlinį, patys atseikėjo 26 ir po dviejų ketvirčių jau pirmavo rezultatu 49:20.

Po ilgosios pertraukos „Rimo & Patikima linija“ atrado būdų užpulti varžovus ir trečią kėlinuką sužaisti lygiomis, tačiau skirtumas tarp komandų išliko didžiulis ir vilčių svečiams liko mažai. Paskutiniame ketvirtyje „GZP“ dar šiek tiek padidino pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 91:54.

9 taškai

„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)„Ariogala“ nelengvai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipos pasipriešinimu (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 21:50 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)