BC „Rhino“ vs Omega (85:120)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 28 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“

2021 rugsėjo 28 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 534

Rugsėjo 28 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko BC „Rhino“ (0-1) ir „Omega“ (1-0).

Rungtynės prasidėjo labai aukšta sparta, o pirmame kėlinyje, daugiausia D. Šliogerio ir E. Karpavičiaus rezultatyvaus žaidimo dėka, Omega“ įgijo dviženklę persvarą ir laimėjo kėlinį rezultatu 18:28.

Antrajame kėlinyje ir toliau abi ekipos demonstravo greitą ir rezultatyvų žaidimą, o svečių tolimi taiklūs metimai leido „Omega“ ekipai dar labiau nutolti ir įpusėjus susitikimui pirmauti 41:61.

Trečiajame kėlinyje BC „Rhino“ ekipą į priekį bandė patraukti V.Kamarūnas, tačiau Omega“ atsakė rezultatyviu M. Jakšto žaidimu. Po trijų kėlinių – 63:83.

Ketvirtame kėlinyje Omega“ surengė dar vieną spurtą ir užtikrintai baigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 85:120 (18:28, 23:33, 22:22, 22:37).

10 atk. kam.

„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)