Adma vs R2P Sport (81:95)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2021 spalio 26 d., Antradienis, 19:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą

2021 spalio 26 d., Antradienis, 20:58 val., peržiūros: 410

Antradienį Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "R2P Sport".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "R2P Sport" kėlinuko pabaigoje surengė spurtą 8:0 ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 19:25). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. "Adma" toliau buksavo tiek puolime, tiek gynyboje, o tuo pasinaudoję svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 35:45

Po ilgosios pertraukos "R2P Sport" toliau draskė varžovų zoninę gynybą ir skaičiavo rekordinį pranašumą ( 56:71). Lemiamame kėlinyje "Admai" pavyko sušvelninti skirtumą, kur svečiai greitai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai atlaikė "Admos" šturmą ir "R2P Sport" iškovojo kelialapį į finalą. Galutinis rezultatas – 81:95 (19:25, 16:21, 21:25, 25:24)

9 išpr. praž.

„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)