Omega vs Sporto garantas (52:100)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą

2021 spalio 04 d., Pirmadienis, 20:16 val., peržiūros: 400

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ir "Sporto garantas".

Rungtynės prasidėjo "Sporto garanto" pranašumu ir aikštelės šeimininkai buvo priversti greitai išnaudoti minutės pertraukėlę. "Omegai" pavyko atsigauti, bet antrame kėlinyje šeimininkai sukrapštė tik 6 taškus, o svečiai skaičiavo 21 taško pranašumą ( 20:41). Po ilgosios pertraukos toliau vyko kova tarp ekipų, tačiau šeimininkams niekaip nepavyko sumažinti skirtumo. Per likusį laiką "Sporto garantas" toliau didino pranašumą, o rungtynių pabaigoje pagrindinis tikslas buvo pasiekti 100-ąjį tašką, kur J.Pocius smeigė tritaškį ir pasiekė išsvajotą rezultatą. Galutinis rezultatas - 52:100 (14:19, 6:22, 23:22, 9:37)

Elvinas Kaluginas

„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)