Klausučių alaus darykla vs Lemora & Minaltra (66:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 24 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus

2021 rugsėjo 24 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 478

Rugsėjo 24 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Klausučių alaus darykla“ (0:1) ir „Lemora & Minaltra“ (1:0).

Lemora & Minaltra“ rungtynes pradėjo spurtu 0:7. Į tai „Klausučių alaus darykla“ atsakė A. Mikučionio dėjimu. Nors svečiai kėlinyje ir buvo įgyję dviženklę persvarą, tačiau šeimininkai spurtu kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 16:16.

Antrajame kėlinuke aikštelėje vyko apylygus žaidimas, tačiau kėlinio pabaigoje trimis tritaškiais blykstelėjęs Lemora & Minaltra“ ekipos krepšininkas P.Balčiūnas leido svečiams įpusėjus susitikimui pirmauti 33:37.

Trečiajame kėlinyje dėka taiklių tolimų „Klausučių alaus darykla“ lygino rungtynių rezultatą 56:56.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Lemora & Minaltra“ surengė spurtą 0:9, po kurio šeimininkai jau neatsigavo. Galutinis susitikimo rezultatas 66:77 (16:16, 17:21, 23:19, 10:21).

10 atk. kam.

Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)