Autobroliai ‒ Arko vs Adma (72:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2021 spalio 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis

2021 spalio 27 d., Trečiadienis, 20:20 val., peržiūros: 446

Trečiadienį, spalio 27 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitiko „Autobroliai ‒ Arko“ ir „Adma".

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir tik pirmo kėlinio pabaigoje dėka dviejų tolimų metimų „Autobroliai ‒ Arko“ kiek nutolo ir pasibaigus kėliniui pirmavo 22:15.

Visą antrąjį kėlinį „Autobroliai ‒ Arko“ buvo priekyje, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje geriau sužaidę „Adma" krepšininkai priartėjo iki minimumo. Įpusėjus susitikimui 39:38.

Trečiajame kėlinyje po dviejų iš eilės U. Drulios tritaškių „Adma" nutolo 42:49. Visgi, kėlinio pabaigoje V. Gadliausko keturi taškai sumažino „Autobroliai ‒ Arko“ deficitą iki 51:54.

Lemiamame kėlinuke po O. Stropaus tritaškio – 59:61. Vėliau šis žaidėjas pataikė dar du tritaškius, rezultatą taip pat tolimu metimu likus 10 sekundžių lygino V.Gadliauskas. Bet paskutinė ataka priklausė „Adma" ekipai, kurios žaidėjas E.Zaidelis išprovokavo varžovo pražangą, įmetė vieną baudos metimą, taip atnešdamas pergalę savo ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 72:73 (22:15, 17:23, 12:16, 21:19).

13 atk. kam.

Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2021 rugsėjo 30 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“ (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 20:21 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)