Lemora & Minaltra vs R2P Sport (98:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2021 spalio 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai

2021 spalio 27 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 460

Trečiadienį, spalio 27 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 finalinės rungtynės, kuriose susitiko „Lemora & Minaltra“ ir „R2P Sport".

Rungtynių pradžioje „R2P Sport“ ekipos kapitonas M.Juščius gavo traumą, po kurios nebegalėjo toliau tęsti varžybų, o po tokių įvykių sunkiai atsigavę jo komandos draugai leido spurtuoti „Lemora & Minaltra“ ekipai 3:18. Visgi, tada N.Kavaliauskas pataikė du tritaškius, „R2P Sport" surengė nedidelį spurtą ir kiek prisivijo savo varžovus. Po pirmo kėlinio 24:18.

Antrajame kėlinyje „Lemora & Minaltra“ sumetė penkis tolimus metimus, kurie leido nutolti nuo varžovų. Įpusėjus susitikimui jau buvo 51:28.

Trečiajame kėlinyje „R2P Sport" niekaip nepavyko stabdyti rezultatyviausio ir naudingiausio rungtynių žaidėjo E. Aukštikalnio, kurio rezultatyvus žaidimas šiame kėlinyje leido dar labiau „Lemora & Minaltra“ ekipai nutolti. Pasibaigus trečiajam kėliniui rezultatas buvo 77:45.

Ketvirtame kėlinyje „Lemora & Minaltra“ išlaikė įgytą pranašumą bei laimėjo šias rungtynes ir „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę. Galutinis susitikimo rezultatas 98:67 (24:18, 27:10, 26:17, 21:22).

Mantas Šeputis

Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)Pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovusi „Adma“ išsivežė pergalę (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)