Rimo & Patikima linija vs R2P Sport (51:116)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51)

2021 spalio 05 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 388

Antradienį, Spalio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Reguliariosios B pogrupio rungtynes tarp šeimininkų – „Rimo & Patikima linija“ ir svečių – „R2P Sport".

Rungtynes jau nuo pat pirmųjų minučių sėkmingiau pradėjo „R2P Sport" krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo susikrovė 11 taškų pranašumą. Tuo tarpu „Rimo & Patikima linija“ ekipa įmetė vos 5 taškus per visą kėlinį, o po pirmujų 10-ies minučių komandas skyrė net 28 taškai – 5:33. Antrajame kėlinyje šeiminkų puolimas ir toliau strigo, o „R2P Sport" vis didino savo turimą persvarą. Pirmoji rungtynių pusė užsibaigė rezultatu – 13:54.

Trečiąjį ketvirtį „Rimo & Patikima linija“ pradėjo geresniu puolimu ir keliais tolimais metimais skirtumą šiek tiek sumažino, tačiau prisivyti svečius darėsi vis sunkiau, kadangi „R2P Sport" ekipos puolimas nesustojo – 36:87 po trečiojo kėlinio. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai, šeimininkams iki stebuklo trūko labai daug, o solidų žaidimą puolime demonstravę „R2P Sport" šventė užtikrintą pergalę, rezultatu – 51:116 (5:33, 8:21, 23:33, 15:29).

17 atk. kam.

„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Ariogala“ nelengvai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipos pasipriešinimu (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 21:50 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)