Klausučių alaus darykla vs R2P Sport (64:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 22 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“

2021 spalio 22 d., Penktadienis, 20:52 val., peržiūros: 522

Spalio 22 dieną 19:30 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Klausučių alaus darykla“ ir „R2P Sport“. Rungtynes laimėjo ir į kitą etapą žengė "R2P Sport" rezultatu 64:76 (14:21, 16:17, 16:15, 18:23).

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir pirmoje kėlinio pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje „R2P Sport“ pradėjo tolti nuo varžovų ir kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų pranašumą 14:21. Antrojo kėlino pradžioje svečiai pratęsė spurtą ir per pirmą kėlinio pusę susikrovė net 16 taškų pranašumą 20:36. Vis gi „Klausučių alaus darykla“ nesiruošė nuleisti rankų ir po truputį pasinaudodami varžovų klaidomis sumažino atsilikimą iki 8 taškų 30:38.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai toliau stengėsi mažinti atsilikimą ir kovoti dėl pergalės, tačiau "R2P Sport" visą laiką išsilaikė vienu žingsniu priekyje. Ketvirto ketvirčio pradžioje „Klausučių alaus daryklai" buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 3 taškų, tačiau laiku susiėmę svečiai susigrąžino pranašumą ir rezultatu 64:76 žengė į kitą etapą.

Aurimas Gavelis

P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56) (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 22:24 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 20:25 val.)„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)