Lemora & Minaltra vs ICE (81:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 20 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį

2021 spalio 20 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 432

Trečiadienį, spalio 20 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Iššūkio taurės 2021 ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų –Lemora & Minaltra ir svečių – „ICE".

Rungtynes Lemora & Minaltra“ pradėjo spurtuodami 9:0. Nors svečiai labai greitai sumažino skirtumą iki keturių taškų, tačiau šeimininkai vėl greitai nutolo ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 20:11.

Antrajame kėlinuke „Lemora & Minaltra“ pataikė keturis tolimus metimus, kurie leido dar labiau nutolti. Po dviejų kėlinių – 44:30.

Trečiajame kėlinyje vieną po kitos greitas ir rezultatyvias atakas rengę „Lemora & Minaltra“ krepšininkai dar labiau didino savo pranašumą ir pasibaigus trečiajam kėliniui jau buvo nutolę 67:44.

Ketvirtame kėlinuke „ICE“ pasinaudojo šeimininku atsipalaidavimu ir sugebėjo priartėti, tačiau intrigos rungtynėse jiems atkurti jau nebepavyko. Galutinis susitikimo rezultatas 81:69 (20:11, 24:19, 23:14, 14:25).

Audrius Ščerba

„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110) (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)