GZP vs Omega (96:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 12 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį

2021 spalio 12 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 432

Spalio 12 dieną 21:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir „Omega“. Rungtynes laimėjo "GZP" rezultatu 96:78 (33:21, 29:18, 23:12, 11:27).

Rungtynių pradžioje komandos sužaidė tritaškių konkursą, kuri bent trumpam dviem greitom atakom užbaigė „GZP“, po kurių šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje Mindaugo Jakšto trys tolimi metimai bandė sumažinti atsilikimą, tačiau „GZP“ vėl gerai sumetė tolimus metimus ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 33:21. Antrojo kėlinio pradžioje V.Ramonas kartu su M. stankevičiumi sumetė penkis tolimus metimus paeiliui ir atitrūko nuo varžovų 20 taškų skirtumu. Iki piormos rungtynių pusės pabaigos „Omegai“ nepavyko sumažinti skirtumo 62:39.

Po ilgosios pertraukos „GZP“ toliau įrodinėjo savo pranašumą ir vis didino skirtumą tarp komandų. Po trijų kėlinių komandas skyrė 34 taškai 85:51 Tačiau ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai per daug atsipalaidavo puolime ir per 8 kėlinio minutes buvo sumetę vos 5 taškus. Tuo pasinaudojo varžovo ir po truputį rinkdami savo taškus sumažino skirtumą iki 14 taškų. Vis gi „GZP“ susikaupė paskutinėmis minutėmis, nepaleido pranašumo iš savo rankų ir žengė į pusfinalį rezultatu 96:78.

Tomas Baumila

„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)