Adma vs Klausučių alaus darykla (82:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 21 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Klausučių alaus darykla“ turėjo pripažinti „Admos“ pranašumą

2021 rugsėjo 21 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 397

Antradienį Santaros gimnazijos sportos salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Klausučių alaus darykla".

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos palaikė aukštą tempą, o tuo pasinaudojusi "Adma" susikrovė dviženklį pranašumą ( 25:13). Antrame kėlinyje E.Gramauskas toliau tempė "Klausučių alaus daryklą" ant pečių, tačiau to buvo maža ir aikštelės šeimininkai toliau išlaikė pranašumą savose rankose – 41:27

Po ilgosios pertraukos "Adma" toliau didino pranašumą, bet svečiai ketvirčio pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 58:52). Lemiamame kėlinyje šeimininkai atstatė savo žaidimą į savo vietą, o "Klausučių alaus daryklai" pritrūko kvapo ir pergalė šventė "Admos" ekipa, rezultatu – 82:67 (25:13, 16:14, 17:25, 24:15)

8 taškai

„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)